Wpis z mikrobloga

Kupuje nowe ajfony co roku od chyba IP 6, ale to pierwszy rok, gdzie można z bomby wejść na stronę i zamówić z dostawą na jutro (albo max 3 dni).

Sprawdziłem kilka losowych sztuk i kolorów, i o ile np. x-kom i komputronik ma "wydłużony czas dostawy", tak sklepy z listy poniżej mają wysyłkę większości modeli albo w ciągu 24h, albo w ciągu 3 dni xD
MediaMarkt
RTV Euro AGD
iSpot ("Dostępność: w salonach")

Ciekawe czy błąd czy rzeczywiście dostawa od Apple jeśli zamówi się teraz jest za miesiąc, a z rtv euro agd na jutro XD


#iphone #apple
Rabusek - Kupuje nowe ajfony co roku od chyba IP 6, ale to pierwszy rok, gdzie można ...

źródło: comment_1632474406cmhsxuZzJF8aCOmwEPw1wc.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jak pójdziesz, zobaczysz na własne oczy dostępne w sklepie i wyjdziesz z nim w ręce, to jasne. Ale napisowi na stronie bym nie ufał zbytnio, zwłaszcza w przypadku takich cebulowych sklepów typu Euro czy Media expert
  • Odpowiedz
dziwisz się? 0 zmian więc nikt tego nie kupuje.


@JanuszSraczek: dlatego na stronie apple wysyłka w ciągu 5 tygodni

Informacje o małej dostępności jak zwykle żeby podbić sprzedaż w pierwszym tygodniu.


@JanuszSraczek: dlatego też dostępne są na miejscu do odbioru XD
  • Odpowiedz
@Rabusek: Zarówno Euro jak i Media stwierdziły, że jednak nie mają i w Media odrzucili zamówienie a w Euro mam status, że czeka na "operatora" cokolwiek to znaczy. Pojechałem do iSpot (we wrocławiu) gdzie mają "ostatnie sztuki" i dostałem bez problemu. Do tego pytałem i mówili, że mają jeszcze kilka 13 na stanie.
  • Odpowiedz