Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, czy spotkania online z #logopeda mają jakiś sens? Chyba lepiej, jeśli mógłby na żywo zobaczyć, co jest nie tak z moją gębą. Niedługo będę mieć aparat ortodontyczny, więc w końcu mogłabym zacząć ćwiczyć wymowę. Wcześniej tylko słyszałam, że bez korekty zgryzu nic nie zdziałam. I tak minęło 10 lat, mam 27, więc za stara jestem, żeby bełkotać jak nieśmiała dziewczynka
#logopedia
  • 9
Dzieki^^ Trochę popytałam i w ogóle kiepsko o szybkie i dogodne terminy. Tak się zastanawiałam czy przez kamerkę można być dobrze zdiagnozowanym (oprócz wad, które wyraźnie słychać). Kolejna fala covidu pewnie uniemożliwi normalne wizyty. No nic, pójdzie stówa na pogadankę online :D
mowologia?


@robroypl XD. Wlanie oni, ale potem zmieniłem zdanie. Zrobiłem cały pakiet a dykcja mi się nie poprawiła. Ładnie się uśmiechali(uśmiali) kiedy mówili po każdej lekcji że widzą postęp ( ͡º ͜ʖ͡º). Teraz znalazłem panią która się na tym zna, niestety ona tylko stacjonarnie, Kraków. Jestem w trakcie przeprowadzki więc z niej też musze zrezygnować ().