Wpis z mikrobloga

anulowałem zamówienie na apple z dostawą na koniec października. Rozmawiałem z konsultatnem euro rtv i potwierdził mi że jest dostępny. Zamówiłem u nich Dostawa na poniedziałek.
Dobry deal?
#iphone
  • 17
  • Odpowiedz
@pablito4410: jak zamówiłeś jak nie ma kompletnie. Sam byłem 30 min temu w RTVEURO i o 10 byłem na otwarciu iSpot i zapisy na kartkę zbierali przy kasie, sami mówili że nie mają dostępnych i że czekają na kuriera który ma być dzisiaj i jeszcze wieczorem i jutro XD więc nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@NUkz: rozmawiałem z konsultantem, ustalona data dostawy na poniedziałek, potwierdził że są dostępne. Rozmawiałem przez ten numer 855855899. W zamówieniu również dostawa na poniedziałek i własnie przyszło zgłoszenie od firmy przewozowej z numerem śledzenia
  • Odpowiedz
@kozackakoza: ja byłem 10-ty w kolejce na otwarcie ispota i w sumie to jeden mieli moze dwa i tyle, wszystkich wpisywal na liste na kartce numery tel, jaki model itp
  • Odpowiedz
@NUkz: akurat ajspocik tutaj spoko bo sam podszedłem jak kupowałem SE w 2016 i ziomeczek powiedział że może mi odłożyć na bok z następnej dostawy i zadzwonić jak będzie na sklepie.

I faktycznie odłożył na bok i zadzwonił chociaż typkowi przede mną powiedział że sprzedali wszystkie ;).
  • Odpowiedz