Wpis z mikrobloga

@tonkatsu: lubię czasem wypić coś z wyższej półki ale nigdy nie zrozumiem takiego ślepego wmawiania że krafty to takie super piwa. Jest ich tyle na rynku teraz że sporo z nich to jakieś nieporozumienie ale gdy ktoś je pije mówi że jest super bo kosztowało 15 złotych i ciężko się przyznać do błędu


@Hypeman: Tu masz sporo racji.
Zdarzało mi się nie wypić krafcika, bo byl ohydny (
@Hypemanl:

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.

Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru.
@mrmydlo @Hypeman @orzak Harnaś smakuje drożdżami, aluminium i spirytusem. Mało które piwo to taki syf.

Piwo u nas to generalnie jest skrojone pod polaka-robaka gównojada. Ważne żeby klepało i było na promocji w wielopaku, a smak to sprawa drugorzędna. Z tych tanich to chyba już tylko Karpackie się nadaje do picia.

Jak już żłopać piwo to tylko robione przez siebie albo przywiezione z Czech lub Niemiec. Przywiezione, a nie kupione w Polsce,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hypeman: lagery są fajne, tylko te polskie koncernowe są #!$%@?. W takich Czechach nie miałem problemu, żeby sobie w restauracji wziąć do obiadu co tam mieli i poziom był przyzwoity. W Polsce to zazwyczaj dramat.