Wpis z mikrobloga

@weezyxboss: Gra jest podzielna na sezony i w każdym sezonie dochodzi kilku operatorów między którymi możesz wybierać. Każdy operator ma inne "właściwości", umiejętności czy gadżety, których możesz używać podczas rozgrywki. Podejrzewam, że im droższa wersja tym więcej będziesz miał dostępnych operatorów "od ręki". Nie jest to jednak zbyt duży problem, bo możesz ich później odblokować po prostu grając i nie wydając na to realnych pieniędzy.
@helpless: Znaczy ja generalnie rozumiem o co chodzi z tymi postaciami tylko jak kupie tą najtańszą wersje czy będe miał dostpęm normalnie do całej gierki a reszte bede mógł odblokować czy np w droższysz pakietach są mapy na które musiał bym wydać kase
@weezyxboss: Mapy dla wszystkich są takie same. Tak jak pisałem wcześniej po prostu otrzymujesz dostęp do większej liczby operatorów na start. Wszystkich jednak możesz odblokować po prostu grając. Zdobywasz wtedy jakieś tam punkty i za nie odblokowujesz operatorów. Ja tak zrobiłem, mam odblokowanych wszystkich, a i tak gram 3/4 tylko xD