Wpis z mikrobloga

uwaga byłem dziś na dworze (po krakowsku "na polu") także pełen sukcesów poprzednika @MrMycroft organizuję pierwsze oficjalne:

mirkoAMA - wyszedłem dzisiaj z domu

Zobaczyłem na żywo dziś stolicę wielkopolski #poznan aby odebrać bilety na #film #carrie :)

Bilety dawał #wykop (@elfik32, @maciejkiner, @dstranz albo @m__b) a miejsce odebrania budynek #allegro tz. Pixel

Kilka słów o tym budynku i okolicy. Przede wszystkim chyba biednie tam płaco jest bo dużo rowerów, nie jakiś super rowerów a takich złomiastych, zwykłych, normalnych. No ale w kraju bieda to się odbija.

Możliwe że widziałem @maciejkiner - jeśli jeździ czarną subaryną (tylko w kombi fujj)

Recepcja w pixelu oczywiście #macbook - sztuk 2, oczywiście tylko do internetów potrzebne :D

ale za to bardzo miła i w porządku

A co dalej w poznaniu, oczywiście korki, ludzie nie potrafiący jeździć - pozdrawiam kolesia z telewizji #wtk który wyprzedza prawym pasem i wbija się w 4m lukę pomiędzy samochodami -> prawie jak #rosja

Trochę policji w terenie, straż miejsca koło pixela kogoś zatrzymała (pewnie biła), karetek na sygnale, miasto żyje. #policja #strazmiejska #pogotowie

Na #hetmanska wypadek i mega korek do ronda #starolenka :(

Oczywiście nie zabrakło polskich magów, czyli żuli z złomem. Ich widok zawsze jest spoko, pocieszni ludzie :D

to tak jak widok #smiesznypiesek

jadąc dalej stwierdzam że okolice i budynki Andersia Tower są dużo ładniejsze niż budynek pixela który jest od ul grunwaldziekiej nudny brzydki nijaki

Andersia Tower > Pixel

Nawet taki odnowiony blok jakoś ładniej się prezentuje #hejtersneverdie

Jeszcze zauważyłem że robią nieszczęsne centrum handlowe Poznan City Center - na co to komu i po kiego grzyba? #kiciochpyta

Ogólnie to w domu lepiej jest #kot można pogłaskać, nie trzeba jak z #pies wychodzić na ten creepy dwór

Jakby nie bilety to bym żałował tego wyjścia (dzięki za bilety), w poniedziałek znowu czeka wyjście na pole.

powyższy tekst jest #lifestroy niestety mało w nim #coolstory ale może wasze pytania przypomną mi jakieś fajny #trulolcontent

pozdro mirki!
matiusmm - uwaga byłem dziś na dworze (po krakowsku "na polu") także pełen sukcesów p...

źródło: comment_WWhWzzcPvhM6piQojQJeKjG4UdnaDiIZ.jpg

Pobierz
  • 15
@introligat0r: wczorajsze ama mnie przekonało, a tak naprawdę gdyby nie te bilety to bym żałował,

tamto ama jest informacja nieprawdziwa. Typowa propaganda i mistyfikacja tego że na dworze jest cool