Wpis z mikrobloga

Czy wiecie ze...
uzytkownik @Ifeellonely jest w stanie uśmiercać i ożywiać swojego ojca co dwa tygodnie dla plusów, a wykopki za każdym razem łapią bo usuwa wszystko na bieżąco?

#depresja #heheszki #wykop #humorobrazkowy #rodzice #bait #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologiazmiasta
o.....i - Czy wiecie ze...
uzytkownik @Ifeellonely jest w stanie uśmiercać i ożywiać...

źródło: comment_1632649685YF6bxzKwV8veNLuCW142gk.jpg

Pobierz
  • 45
@SkorpionX: napisala w temacie

jak byłam mała to modliłam się do Boga o jego smierć

miałam przez niego próbę samobójczą jak miałam 13 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze ze to wytrzymałam

współczuje jeśli tak dla ciebie wygląda ”normalne” małżeństwo

teraz go po prostu unikam, ale jak byłam małą dziewczynką dopiero co wkraczającą w życie to jego toksyczne zachowanie sprawiało ze ja wariowałam. Nie potrafiłam tego zrozumieć
@iMarket @XpedobearX @Trusky92 @kszaku @Sprus @Nwojtek @noctem_corvus
@prawiedobrze @chlodna_kalkulacja @smolldaisy @chlodna_kalkulacja @piotrveyner @magiczny_banan

Pozwolę sobie was zawołać, z góry wybaczcie ale jest podejrzenie ze zagrano na waszych emocjach.
Napisalbym to w temacie ale po ostatnim wytknieciu nieścisłości w tym co pisze opka zostałem wrzucony na czarno.

Mogę sie mylić, może chodzi o ojczyma, nie wiem. Już raz pisała o ojcu, usunęła, potem napisała ze jej ojciec popełnił samobójstwo, znowu usunęła, wczoraj znowu
@olaf_wolominski:


Na jakich emocjach? Z daleka widać że to jakaś nastoletnia toksyczka z niedoborem atencji i wywrotowymi ideałami pod deklem, które chłonie najpewniej o tweeterowych julek tudzież z reszty lewackiej części internetu.
Pozwolę sobie zauważyć, że jedyny komentarz jaki napisałem pod jednym z wpisów tej użytkowniczki jest ten, który widzicie w załączniku.
Zresztą nie wołaj mnie do takich rzeczy - co piąty wykopek to bajkopisarz, megaloman, oszust, krętacz a i złodziei
noctemcorvus - @olafwolominski: 
SPOILER
Na jakich emocjach? Z daleka widać że to j...

źródło: comment_1632654525Xcz0HGF7kuf5Vi21TgvsQW.jpg

Pobierz
@olaf_wolominski: no o ile łatwo jest wyczaić kłamstwo kiedy ktoś chce plusów pisząc o odczytywaniu pasty gdzieś na żywo albo kiedy ktoś chce hajsu mieszkając w domku dla lalek, o tyle w takiej sytuacji już ciężej, tym bardziej kiedy samemu ma się ojca totalnego #!$%@?. Dzięki za uświadomienie.

Pewnie to jakaś twitterowa juleczka mizoandryczka ¯_(ツ)_/¯