Wpis z mikrobloga

JAK NIE ROBIĆ MARKETINGU NA WYPOKU
użytkownik @hulajnet wrzucił zapowiedź #rozdajo w którym nawet nie podali co można wygrać. https://www.wykop.pl/wpis/60623699
W końcu połasili się na plecak Xiaomi i zaczęli spamować kolejnymi 3 wpisami tagując #rozdajo przypominając o wpisie z przed 2 dni który nawet jak by uzbierał te 300 to i tak minęło 24h i nie pojawi się w gorących xDDDDDDD
Wpis nie uzbierał 300 plusów więc nie ma losowania ( ͡º ͜ʖ͡º) Chciałem wysłać PW z pytaniem o hulajnogę i się okazało że nie mogę wysłać bo mnie dali na #czarnolisto ha tfu na was dzbany!
#bekazpodludzi #heheszki #zebroplusy #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #marketing
Pobierz maestroPijanyRolnik - JAK NIE ROBIĆ MARKETINGU NA WYPOKU
 użytkownik @hulajnet wrzuci...
źródło: comment_1632669967zWJOuWbYKmQFG45TSIiQf5.jpg
  • 16
@maestroPijanyRolnik: Też miałem o tym pisać ale zapomniałem. Zobacz jak to świadczy o firmie, wpadają janusze na portal gdzie są dziesiątki tysięcy osób i rzucają na #!$%@? jakiś plecak za 8zł, samo to świadczy o tym jak będą się zachowywać gdy będzie jakiś problem i trzeba będzie go rozwiązać. Trzeba omijać z daleka takie chamskie januszostwo, generalnie niech się walą na ryj
Pierwszy wpis miał na celu sprawdzić zainteresowanie tematem.
Nie trudno jest się domyślić że skoro sprzedajemy hulajnogi elektryczne to taką też nagrodę przewidywaliśmy w przypadku gdyby zainteresowanie było duże.
Naszym targetem są raczej osoby zainteresowane tematem a nie takie które dadzą plusa tylko dlatego że ktoś da im za to nagrodę.
Temat plecaka czyli skromnej nagrody pojawił się po propozycji @zureklbn co uznaliśmy za dobry pomysł.
Mimo wszystko postanowiliśmy że i tak