Wpis z mikrobloga

Siema, jestem nowym graczem Diablo 2. Kupiłem remaster nigdy nie grając w klasyka i powiem wam ze super gra i dawno się w nic tak nie wciągnąłem. Prowadzę swoją postać w trybie online i mam do Was pytanie. Dzis mi raz już cofnęło postepy z 7 lvl do 1, #!$%@? się wiec zresetowałem grę i postaci nie było, później wróciła z tym 1 lvl. Często się tu takie coś zdarza? :( Jednak wole prowadzić postać online w przyszłości do handlu czy coś na pewno lepiej, ale jak ma tak cofać postepy to lipa. I jakie pro tipy dacie początkującemu noobowi? Gram druidem, póki co expie i ide przed siebie kupując nowe itemy (o to tu chodzi?) #diablo #diablo2 #d2r #xbox
#diablo
  • 14
@gloryboy: tak, to jest taka typowa gierka na piątek/wieczór na odmóżdżenie i czilerkę.
Generalnie jak nie grałeś w diablo to dobry zakup, ale trzeba pochejtować blizzard że 40 euro za nową grafikę do gierki z 2003 to rozbój.
Nie wiem, może mam farta ale mnie to nie spotkało
@koozkie: a mam jeszcze jedno pytanie, nigdzie nie mogę znaleść odpowiedzi. na czym polega tu gra offline vs online? W online jest kampania czyli te akty, ale co jak się przejdzie kampanie? Ludzie w to graja od zawsze offline czy online bardziej na chłopski rozum wytłumaczysz mi wszystko ?
@gloryboy: Po wejściu do Lobby możesz dołączyć do gier innych graczy albo założyć swoją bez hasła do której mogą dołączać inni. Domyślnie kliknięcie Play zakłada grę prywatną na hasło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gloryboy: to cofanie postępów tylko teraz się zdarzyło, ale to są bolączki pierwszych dni po premierze gry, nie powinno się to więcej powtórzyć.
Aktualnie online od offline różni się tylko tym co napisał kolega powyżej - offline grasz sam, online z ludźmi. Oprócz tego są minimalne różnice (np. brak komendy "players x" w grze online, albo nieco inne wywoływanie uber diablo, ale to w większości są kosmetyczne różnice).
Jeśli jesteś nowy
@Kaczorra: A powiedzialbys mi jak wlaczyc pauzę jak gram? Atakują mnie hordy potwórow a ja nie mogę wlaczyc pauzy np żeby dodać ulepszenie skilla bo jedyne co mogę zrobić to właśnie otowrzyc ekwipunek ale moby dalej mnie biją..nawet w offline
Jednak wole prowadzić postać online w przyszłości do handlu


@gloryboy: postać do handlu? powiedz, że żartujesz... za jakiś czas zrobienie postaci 1-90 lvl to jest 1-2 dni roboty...
a z cofaniem: nie grałeś przypadkiem wczoraj wieczorem podczas przerwy technicznej?