Wpis z mikrobloga

@Victim: proszę bardzo. Jak widać jest to bogata opcja wyposażenia z klimatyzacją (do nabicia) i wielce gustowną gałką zmiany biegów.

@BratProgramisty: będę robił to co jest + lekkie mody. Ogólnie to dopiero zaczyna postukiwać, po cichu liczę na uratowanie wału przy wymianie panewek, może nawet bez konieczności szlifowania. Przy okazji jest plan na porting głowicy i inne bzdety, no i później typowy "starter pack" - dolot, wydech, fmic, pompa paliwa,
Mayon - @Victim: proszę bardzo. Jak widać jest to bogata opcja wyposażenia z klimatyz...

źródło: comment_1632748137pZTKgR0X5qm68gcfoiveYc.jpg

Pobierz
@Gigamesh: no właśnie nie jest, też się dziwię :) Sprawdzałem całe auto miernikiem i jest w oryginale, oprócz drugiego lakieru na prawym przednim błotniku. Spód także zdrowy, dlatego dwa razy się nie zastanawiałem, tym bardziej że cena nie była jeszcze najgorsza. Auto sprowadziłem z Francji, także klimat był trochę bardziej łaskawy ;)

@Gollumus_Maximmus: Jeśli pytasz o cenę auta to powiem tylko że nienajgorsza za taki stan, patrząc na obecne realia
@Gigamesh, @BigDaddyy: Dzięki! A, no i dobra, przypomniało mi się że jeden element jest w kiepskim stanie - klapa tył, gniją od miejsc montażowych seryjnego spoilera. Ale to się ogarnie :)

@Gollumus_Maximmus: trudno powiedzieć. Kilka miesięcy temu na przykład pojawiła się całkiem przyzwoita S13 na olx za 12,5k do negocjacji. Oczywiście poszła w jeden wieczór i została wystawiona za kilka dni, dwa razy drożej. No ale tak co do
jedni mówią że te silniki (ca18) to gówn


@Mayon: i mają rację, jakby były takie super to większość tych aut nie byłaby dawno po swapie ( )

Tak czy siak gratki za odwagę