Wpis z mikrobloga

@Ogau: @BajerOp: @w__w: @young_fifi: @eXtermi14: dobra przyznaje się bez bicia ze trochę zbyt ogólnikowo napisałem, niektórych czekolad w Polsce nie ma, knoppersy są ale te są z masłem orzechowym jak dobrze pamietam, nie ma tak dużych opakowań Bueno/Riegel na czym nam zależało, żelek chyba nie widziałem kabli kwaśnych, Laysy są tam o smaku bekonu i octu a tych nie widziałem ale nie mówię ze nie ma, a
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Wybaczam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Knopersy (te nowe batony) chyba są z masłem orzechowym. Cydr szwedzki pewnie jest w ikei ( ͡° ͜ʖ ͡°) żelek i chipsów nie jem to się nie wypowiem
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Spoko. Piszę o tym, bo może akurat ktoś będzie chciał to znaleźć, to będzie wiedział gdzie. Aldi generalnie ma dobry asortyment jeśli chodzi o słodycze.
Ale np. ogromny wybór słodyczy z Milki, widziałem pierwszy raz w małym sklepiku obok mnie, więc często warto pochodzić po takich niepozornych sklepach, bo można fajne rzeczy znaleźć.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: trochę prawdy masz bo mimo że w Polsce można dostać takie słodycze to zwykle są one dostępne przez określoną ilość czasu, np. jak w Biedronce, Lidlu, tak to trzeba szukać. Nie ma takiego jednego sklepu gdzie jest duży wybór, choć ostatnio się pojawił właśnie ten Action i tam można znaleźć różne cuda
  • Odpowiedz
@Ogau: Wlasnie o dziwo nie, jest wersja normalna, kokosowa i z masłem orzechowym, a jeśli chodzi o ten cydr to nie ma, w necie jedynie na zamówienie, a w DE jest dostępny tylko w Edece, ale mojej tak posmakował że przynajmniej kilka puszek w zanadrzu musi być, bo jednak smaki są kox
  • Odpowiedz
Wlasnie o dziwo nie, jest wersja normalna, kokosowa i z masłem orzechowym


@maikeleleq: no przecież pisałeś o maśle orzechowym, a ja na 99% jadłem peanut butter z polskiego auchana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: o wiedzę rekordelig, zajebisty jest. W Polsce kupujesz ? A ok widzę, że jakieś zagraniczne słodycze. Masakra że w Polsce nie idzie dostać. Musze prosić znajomego który jezdzi na Szwecję żeby mi przywoził. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chup: Nie nie, na codzień w DE jestem i akurat w Edece go znalazłem ;) Ale fakt, cudo normalnie, w ogóle procentów nie czuć a orzeźwia super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz