Wpis z mikrobloga

Brat dostał ofertę pracy jako przedstawiciel handlowy w Hymon.
Ma pojechać w sobotę na konferencję informacyjną do Poznania (ma zapłacić 100 zł za wyżywienie, nocleg podobno pokrywa firma).
No ale nie ma żadnej umowy z nimi, nic. Dostał ulotkę informacyjną o konferencji i te 100 zeta ma płacić.

Wg mnie coś tu śmierdzi.

Ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą?

#hymon #hymonenergy #fotowoltaika #praca #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 18
@BrittaAndersson @pawel-kowalski-84 @Kroledyp @golagolagola @Badyl69 @rosen Dobra murki jako, że wiem co hymon robi i znam kilku ludzi którzy robią jako przedstawiciele to postaram sie opisać o co chodzi. Hymon to dla mnie konkurencja więc w żadnym wypadku ich tu nie bronię, ale wiele firm takich jak hymon działa tak samo. Odbędzie sie szkolenie na którym taki przyszły przedstawiciel dowie sie ile może zarobić. Zarobki dobrego przedstawiciela są w granicach 10 -
@rosen słuchaj, ktoś to kupuje. Jest sporo firm, póki szał. Mam znajomego co robi dla większego giganta i jak nie ma dwudziestu kafli na miesiąc to się trzęsie z nerwów. W hymonie są równie duże zarobki. Więc jak ktoś ma łeb na karku to 100zł się zwróci na trzeci dzień.
@Zarzutkkake: serio? nie ma żadnej umowy, nie wiadomo, jak ma wyglądać praca, jakie warunki i ma zapłacić 100 zeta, żeby się dowiedzieć? To wygląda jak standardowy MLM...
Tak, jakbyś miał płacić 20 zeta przed spotkaniem rekrutacyjnym, bo na nim dadzą ci kawę i powiedzą jak wygląda praca...
@BrittaAndersson no prawie mlm, biorą każdego. Jak masz gadane i potrafisz sobie organizować czas i nie potrzebujesz szefa który codziennie będzie wydawać to samo polecenie to jedziesz z tematem. Ziomek jak mi nawinie temat od czasu do czasu to również dostaje ode mnie prowizje. W tym miesiącu prawie 7 koła.