Wpis z mikrobloga

Mirki, nie uzywalem konta google we wlasnej domenie od kilku lat. Dzis przypomnialem sobie haslo do konta, zmienilem haslo i zalogowalem, zaczalem przegladac skrzynke i wyskoczyl mi komunikat o blokadzie konta.
Jak klikam przycisk to w kolko to samo - ktos cos? Jakis mail do supportu albo link bo znalezc z nimi jakis kontakt graniczy z cudem :/
#gmail #google #workspace #kiciochpyta
Nexiu - Mirki, nie uzywalem konta google we wlasnej domenie od kilku lat. Dzis przypo...

źródło: comment_1632771828YZTIW4rGhugD8ghMCYkIOf.jpg

Pobierz
  • 7
@lokalizator miałem podany adres pomocniczy, przy jego pomocy przywróciłem konto i zmieniłem numer telefonu na aktualny. Potem wszedlem na Gmaila i mnie zablokowało.
@lokalizator dzięki, niestety każe mi się zalogować na zablokowane konto. Ale jest tam jakiś nr na infolinię czynna 9-18 to spróbuję jutro może coś zdzialam
@lokalizator
@odysjestem
Jak na razie lipa, infolinia sprzedażowa, nie pomogą. Wysłali jakieś linki z których nic nie wynika, jeden z nich dawał możliwość utworzenia ticketu ale kij wie czy w ogóle na niego odpiszą, jeszcze próbuję się tam dodzwonić i przejść z wersji starej, bezpłatnej (jak to jeszcze beta była) na płatna - może wtedy z automatu się odblokuję ={
@Nexiu: a adres pomocniczy też miałeś w gmailu? Jeśli tak, to może z niego spróbuj się skontaktować i opisać sprawę. Jeśli się nie dodzwonisz, to w najgorszym wypadku może załóż osobnego gmaila do zgłoszenia sprawy.