Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, dzień dobry, mówią cztery bobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamięta ktoś może #maniekrodzinka ?

Dzisiaj pojawił mi się film z jakieś imprezy na Goa i przypomniałem sobie o nich. Pomyślałem sobie, że sprawdzę jak im się żyje w Polsce, a tu zonk. Kanał co prawda istnieje, ale filmy zostały usunięte. A szkoda, bo serię z Azji oglądało się z przyjemnością i z chęcią obejrzał bym kiedyś te vlogi ponownie.

#azja #indie #uk #podroze
Zapaczony - Dzień dobry, dzień dobry, mówią cztery bobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamięta ktoś ...
  • 16
  • Odpowiedz
@Zapaczony: ucięli info na wszystkich socialach. Nie wiadomo co się dzieje. Pojawiają się tylko jakieś pogłoski, a to że coś wystawiła ta laska na OLX, a to że ona i dzieci nie żyją. Typ ma aktywne konto na ln i tyle. Pewnie rozwód czy coś ale trochę głupio że nie było żadnego info.
  • Odpowiedz
@rationalistic: no właśnie teraz przeglądałem ich profile i widzę, że po prostu przestali wrzucać cokolwiek na swoje profile, co mnie trochę dziwi, bo z tego co pamiętam, to community i kontakt z widzami mieli całkiem spoko.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zapaczony pamiętam jak właśnie on chciał zostać programistą. Przypuszczam, że vlogi zniknęły z prostego powodu dzieciaki dorosły już do takiego wieku, że mógłby doświadczyć bullingu w szkole od rówieśników. Było tam sporo "intymnych" scen z życia dzieci.
  • Odpowiedz
@innv: bardzo możliwe, ale w sumie to nie dziwię się tym niektórym widzom, że czują się 'pozostawieni'. Wystarczyłby jeden zwykły, pożegnalny post, czy coś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zapaczony w sumie sam też prowadzę vlogi z podróży i też znaku życia nie daje od prawie roku na social mediach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz