Wpis z mikrobloga

Uwaga mircy! #rozdajo z okazji nadchodzącego #dzienchlopaka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wystarczy zostawić plusa i jutro zawołam zwycięzcę.

W grze IT Startup wcielamy się w szefa firmy IT. Zagramy naszych #programista15k, by budowali nam projekt.
Uczymy programistów nowych technologii (np. Continuous integration), by podnieść ich wydajność. Dbamy o ich dobre samopoczucie, sabotujemy programistów konkurencji i zagrywamy dział HR, by podkradać sobie najlepszych pracowników.

Wersję angielską można dzisiaj kupić o 20 zł taniej z kodem rabatowym dzienchlopaka.

Polski nakład gry niestety jest aktualnie wyczerpany.
Za to trwa crowdfunding nowego polskie wydania.
Można się tam przedsprzedażowo zaopatrzyć w nowy samodzielny dodatek + dodruk starszych kart.

Have fun
#javadevmatt

JavaDevMatt - Uwaga mircy! #rozdajo z okazji nadchodzącego #dzienchlopaka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■...

źródło: comment_1632811920NKK7ZzjwLw7ygaz8LZwPA1.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
pamiętam jak kiedyś ściągnąłem pdf, przeczytałem, a potem kupiłem od Ciebie papierową


@m00r: tak działa mój bieda-marketing. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Udostępniam za free wersję pint & play i później sporo osób kupuje ładnie wydaną wersję, gdy gra ich zainteresuje.
  • Odpowiedz
@m00r:
Ta książka jest skoncentrowana na tym jak ozstać programistą czy bardziej o samym programowaniu, tzn jakich programów używać etc? Bo się zastanawiam czy kupić. Z góry dzięki za odpowiedź :)
  • Odpowiedz
  • 1
@szczuronap informacje w pigułce jak szukać pracy, co warto wiedzieć, co jest dobre na start itd. bardziej to jest taka opowieść starszego kumpla programisty, którego pytasz przy piwku jak to wygląda jeżeli chodzi o pracę jak i programowanie
  • Odpowiedz