Wpis z mikrobloga

Udało mi się w zeszły weekend pojechać z moich podwarszawskich okolic na wyprawę do Jeleniej Góry Polonezem. Na autostradzie bez większych problemów dało się jechać ze stałą prędkością ok. 130 km/h. Łącznie w ciągu tych kilku dni zrobiłem ok. 1300 km, liczba awarii po drodze wyniosła zero... Czyli jednak się da( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #polonez #fso #polonezowezapaleniemozgu #chwalesie #pokazauto
fajnyprojekt - Udało mi się w zeszły weekend pojechać z moich podwarszawskich okolic ...

źródło: comment_1632824370ZupzgMaUApElqhIdbcbBGl.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@fajnyprojekt: U mnie przyjemnie się jedzie tak do 110. Powyżej tej prędkości robi się już jednak trochę za głośno. Choć na pewno nie pomaga też fakt, że ramka drzwi kierowcy trochę zgubiła kąt prosty i szyba przestała dobrze przylegać. :D

Gratuluję fajnej wycieczki.
  • Odpowiedz
@fajnyprojekt: moj rekord ohłapem to 1200 km w jeden dzien, w tym pokonanie w jedna i druga odcinka a4 kraków-wrocław z predkoscia 150-160, z tego względu że przy tej predkosci wszystkie rezonansy się wyciszały i w srodku robiło sie tak cicho, ze mozna było rozmawiać bez podnoszenia głosu :D
  • Odpowiedz
ramka drzwi kierowcy trochę zgubiła kąt prosty i szyba przestała dobrze przylegać


@Borsuq: przyklej filc do ramki szyby, sprawdzony patent w firmowym masterze bo #!$%@? dostawałem od drżenia szyby
elektryka nie ma problemu z zasuwaniem szyby więc korbotronic tym bardziej wytrzyma
  • Odpowiedz
@fajnyprojekt: a wogóle to ramka ci nie zgubiła kąta, tylko pewnie mechanizm opuszczania szyby, poluzował się na którejś śrubce. Przez to podnośnik ustawił się po skosie i szyba nie dolega jak powinna :D
  • Odpowiedz