Wpis z mikrobloga

#spispowszechny 1. jaki cel miało zablokowanie formularzy po 14 dniach od momentu zalogowania?
2. jaki cel ma ich obecne odblokowanie?

Dla mnie są to działania sprzeczne i nielogiczne. Miałem chęć dokonać samopisu już w pierwszym dniu gdy wystartował. Jednakże z racji na napotkane problemy i potrzebny czas na zbieranie informacji/ konsultacje jak i interpretacje prawną (wynajmowany pokój, współlokatorzy, niewiadomy metraż mieszkania) nie wyrobiłem się w czasie.

Kto podejmuje decyzje? kto jest za to odpowiedzialny? Mi w pracy gdybym w podobny sposób nielogicznie działał od razu by ścięto głowę i zdegradowano. A tu mamy decyzje na dużo wyższym poziomie jeżeli chodzi o odpowiedzialność, a pełniany jest błąd za błędem.

Jak możemy pociągnąć rządzących do odpowiedzialności za ich niekompetencje (bo przecież to nie jedyny przypadek)? Zamach stanu to jedyna opcja?
  • 9
@fegwegw: myślałem o jakiś rozwiązaniach przed 2023 r... nie może być tak że ktoś za swoje błędy jest bezkarny i nietykalny przez 4/5 lat...i może robić wszystko nawet jak zaprzecza samemu sobie (niepoczytalność/niezdolność)
@LactoseFr33: odblokowali.

nie znam przyczyny - po to by przy wlepianiu kar mówić "ile to czasu i możliwości dróg zapisania nie dali" ? odblokowali po cichu zauważyłem to przypadkiem

albo by podbić procentowy udział w spisie by się nie skompromitować?

Jedno jest pewne brak w tym jest jakiejkolwiek logiki. Wciąż szukam odpowiedzi jaki cel ma 14 dniowy wymóg wypełnienia po zalogowaniu? Jaki cel ma obecne odblokowanie? Być może ogarnęli że nie
@Miedzcu: zapewne właśnie o to chodzi. W sumie to 14 dni to było bardzo bezsensowne, ale może chcieli tym zmotywować ludzi do szybszego spisania się. A teraz albo błąd, ale im się pali pod nogami, bo jest w sumie późno.
Mimo wszystko dzięki za info, udało mi się spisać :D