Wpis z mikrobloga

Masakra z tym parkowaniem ostatnio w #katowice. A będzie tylko gorzej.
Da się jakoś jeździć pociągami w ramach ŚKUP? Jedyne co tu widzę, jakiś metrobilet za prawie 2 stówy. Wolałbym coś w rodzaju "a dzisiaj se pojadę pociągiem, bo mam środki na ŚKUP", a jedynie ze 2 przystanki mam po drodze. Mamy już coś takiego w tej metropolii, czy jeszcze nie te czasy?
Tak w ogóle patrząc po cennikach, to KŚ mają droższe bilety w godzinach szczytu, na dokładnie tej samej trasie? :D
#skup #metroztm #kolejeslaskie #kzkgop
  • 5
@micher: woalłbym coś w cenie (chociaż zbliżonej) komunikacji miejskiej. W ogóle bilety "dla katowic" w kontekście METROPOLII to jest jakiś ponury żart z pasażerów.. :/
Ostatecznie może rozważę jakieś mobilne jednorazowe, tyle że - dawno nie jeździłem, bo był syf, chciałbym spróbować po latach i nadal nie wygląda to za fajnie :(
@RRybak: ja jestem w szoku bo #!$%@? tyle się buduje bloków i wszystkiego a dróg i parkingów ile było tyle jest....

Dlaczego nie ma przepisów że przy wybudowaniu bloku 200 mieszkań developer jest zobligowany do budowy 200 publicznych miejsc parkingowych albo że do każdego mieszkania bezpłatnie przypisane jest miejsce parkingowe.

Skoda gadać