Wpis z mikrobloga

Jakie używane autko do 40k PLN polecacie?
Najlepiej w miarę nowe (rocznik 2014+), wygodne, może być SUV jak Dacia Duster (jestem duży chłop), stosunkowo mocny silnik 1.6L+, na dalsze trasy żeby nie palił więcej niż 6-7l/100km, no i wnętrze w miarę fajne, jakiś ekranik z GPSem czy wejście USB byłoby fajen. Wiadomo, bezawaryjne albo chociaż tanie w utrzymaniu gdy dojdzie do jakiejś awarii.

Mam BMW1 E87 rocznik 2009 i ku*wa sprzedaje w #!$%@? tego gruza xD zajebisty motor, #!$%@? aż miło, wnętrze też exclusive ale awaryjność, naprawy i dosyć małe wnętrze sprawia, że sprzedaję go w cholerę ()

Totalnie nie wiem na jakie modele patrzeć, żeby mieściły się w tym przedziale. Rozważam już przyszłościowo pod rodzinę jakiegoś Fiata Tippo czy coś w ten deseń xD co polecacie koledzy z tagu #samochody? Jeśli odleciałem ze swoimi wymaganiami to napiszcie do ilu trzeba zwiększyć kwotę albo z czego zrezygnować żeby w tych 40k się zmieścić #motoryzacja
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fan_comy: Dustery są całkiem fajne, ale jak wyżej kolega pisał, przesiadka może być bolesna, a ceny trzymają jak #!$%@? u nas, a benzynę dostać to już w ogóle. Teraz też przez syf z dostawami nowych aut, na rynku jest okrutna bida, więc jak ci to BMW jeździ to osobiście bym się trochę wstrzymał
@fan_comy: Panie, za 40 koła to teraz możesz szukać E90 albo A4 B7/B8 a to już stary rumpel. W tej kwocie ciężko obecnie znaleźć coś młodego i fajnego z wypasem. Dołóż z 15 tysięcy i możesz szukać Passeratti B8 po jakimś leasingu.
@rkadjar
@Piro3202
@LuxikT wiem, że zaboli to przejście ale e87 jest już na skraju, czuję, że lada moment coś #!$%@? i już nie mam zamiaru wkładać w tą maszynę hajsu wiedząc, że i tak ją sprzedam, jak nie za miesiąc to za pół roku;/

Ogólnie mogę jeszcze dołożyć z 10k, tylko boję się, że jak dołożę 10k to zaraz mi ktoś napisze żeby jeszcze dołożyć i tak z 40k zrobi się 80k
@kefas_safek nie no, nie muszę latać ponad 190km/h jak betą xd jak będzie 140km/h na autostradzie jak Pan Bóg przykazał ze spalaniem 5-6 litrów to bierę w ciemno. To i tak dużo bo swoją e87 lecąc 140km/ spalanie miałem poniżej 5l. Piękna maszyna ale rozstania nadszedł czas. Sprawdzę tego Mondeo bo brzmi ciekawie
@fan_comy: Z młodszych to poaptrz na Mondeo/Galaxy/S-max w tej cenie, albo minivany od francuzów (c4 picasso II, Scenic 3 po lifcie). Jak ma być w miarę świeże jak piszesz 2014 - to relacji cena/wiek u forda, francuzów nic nie przebije. Jest też sporo Golfów/Octavi z 1,6 TDi poflotowych w dobrych cenach. Duster spoko jako nowy bo płacisz tanio za tanie auto, ale na rynku używanych za Dustera płacisz dużo.... za tanie
@fan_comy: W swojej okolicy w budżecie do 50 tysięcy znalazłem kilka sztuk Mondeo/ Fusion MK5 z hybrydą. Ciagane ze stanów, ale jak się tego nie boisz to może być fajna fura. Ewentualnie Octavia z 1.6 TDI, sam mam taką służbówkę i jest ok, jedzie jakoś, mało pali, pakowne. Tylko brzydkie jak noc, bo moja to ta z dzielonymi światłami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fan_comy: passat b7 2.0 tdi kombi
Silnik bardzo trwaly, spalanie ok 6-7litrow. Sporo miejsca, czesci w normalnych cenach, na trasie mozesz jechac w pelni komfortowo. Sporo egzemplarzy ma fajne wyposazenie