Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Była u nas koleżanka i moja #rozowepaski chyba pod wpływem anginy zaczęła się jakoś dziwnie rozkręcać, przeklinać chamsko zachowywać, być niemiła i chyba glupio popisywać przy kolezance. To się zgorszylem, wygarnalem później ze jak to się ona zachowuje i po prostu odechciało mi się z nią gadać. Chodzi teraz uzbrojona, wczoraj prawie zero rozmów ale słysze gada przez telefon no to rozgaduje wszystkim ze jest ok tylko ja się obraziłem i co ona się ma ze mną!! w ogóle nie dostrzega problemu swojego prostackiego zachowania wtedy tylko ja stanowię problem bo mi się to nie podoba. Próbowałem pytać czemu się tak zachowywała to wg niej jest wszystko ok i się czepiam. Co o tym myślicie? #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
Chodzi teraz uzbrojona, wczoraj prawie zero rozmów ale słysze gada przez telefon no to rozgaduje wszystkim ze jest ok tylko ja się obraziłem i co ona się ma ze mną!! w ogóle nie dostrzega problemu swojego prostackiego zachowania


@rosso_corsa: Normalne zachowanie różowego paska, nic nie poradzisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@LifeSoHard: no z powodu tej koleżanki to ona faktycznie może i jest trochę zazdrosna. Niemiła była (trochę tylko) i w stosunku do mnie i do niej ale najgorsze było takie prostackie zachowanie i przeklinanie co mi się nie podobało bardzo albo gadanie głośno pokazując jakichś typów w.telewizji z tekstami "o ten fajny, tej mi się podoba"
  • Odpowiedz
@rosso_corsa: Ludzie czasem tak mają, że wśród znajomych chcą pokazać, że są zabawni, wyluzowani.
Mój niebieski też się parę razy tak odpalił przy znajomych, że zaczął mi cisnąć i robić się taki fifa rafa. Tylko że myśmy to przegadali, powiedziałam jak się poczułam i zapytałam go że byłoby mu miło gdybym w taki sam sposób odzywała się do niego, zrozumiał i przeprosił. Najgorzej jak ktoś nie chce przyznać się do błędu...
  • Odpowiedz