Wpis z mikrobloga

@MinnieMouse0: Produkcja wina jako sfermentowanego soku z winogron wskazuje na zawartośc w nim alkoholu, byc może podgrzewane dośc długo wino traci alkohol w postaci odparowania najbardziej lotnych substancji, tylko w jakim celu takie cos pić?

Nie lepiej iść na kawę czy herbatę? co ci da ohydne bezalkoholowe wino?
@MinnieMouse0: Czy nie wolno mi skomentować Twojego komentarza, zwłaszcza, że zawarłem wiadomości mówiące o tym, że taki bezalkoholowy grzaniec to już nie jest zwyczajny grzaniec tylko jakaś substancja w postaci wygotowanego wina, wnioskując, że jest ohydna, napisałem ogólnie żebyś nie narażała się na zbędne koszty w przypadku kiedy spróbujesz tego "grzańca" a on okaże się raczej nie do spożycia, rozumiesz?

Dodam, że zazwyczaj nie ma takich leków w przypadku których jedna
@dran2: Wiesz, w przypadku kiedy ktoś źle by się poczuł nawet po małej dawce alkoholu to w szpitalu lekarze cokolwiek by się nie działo i jakkolwiek nie zwiazane by było z procentami to i tak powiedza, że Twoja wina bo nie wolno Ci pic alkoholu a to zrobiłes więc sam jesteś sobie winien, także namawiacze niech sie zastanowia kiedy ktos wyraźnie mówi o tym, że nie moze pić.