Wpis z mikrobloga

@ING_Bank_Slaski: I ja zadam pytanie, po #!$%@? mam deklarowac kwote wplacanych pieniedzy?

i prosze mi nie pisac: "Zależy nam na tym, aby klienci świadomie wpłacali gotówkę do wpłatomatu i wiedzieli dokładnie jaką kwotę wkładają do urządzenia. Z tego powodu wprowadziliśmy tę modyfikację. Szanujemy Wasze zdanie, dlatego przekazaliśmy tę sugestię osobom, które opiekują się u nas tym tematem."

... bo takie tlumaczenia to mozecie wciskac tym swoim #!$%@? frajerom z dzialu pomyslow "JAK TU #!$%@? KLIENTA".

Jak mam duza ilosc banknotow z utargow to musze dzielic na kupki i za kazdym #!$%@? razem liczyc ile mam tych #!$%@? banknotow w kazdej #!$%@? kupce! Jak sie skupiam na tym liczeniu to wiecie ze byle kto mi moze #!$%@? w leb i #!$%@? kase? Czy wy sobie zdajecie sprawe ile zajmuje przeliczanie tej kasy z reki przy dzieleniu? A wiecie jak sie ludzie #!$%@? ze to mi tyle zajmuje? A moze jestescie bankiem dla #!$%@? biedakow polakow i myslicie ze malo kto ma wiecej niz 2100 z pensji minimalnej to wszyscy wiedza ile wplacaja? Wyjebcie tego frajera co wpadl na ten genialny pomysl. I nie, nie bede dzielil na kupki wczesniej zebym wiedzial ile wplacam, w #!$%@? to mam!

#ing #banki ##!$%@? #tojestpolska #bank #pieniadze #blik ##!$%@?
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stingeree: Ja bym strzelał, że to ułatwia doliczenie się banknotów i zwrot właściwej kwoty w przypadku awarii maszyny w trakcie wpłaty.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stingeree: a okej, zle zrozumialem. Myslalem, ze chodzi o deklarowane wplaty na konto przy zalozeniu konta. Nie doczytalem.

Usunalem powyzsze. Zle zrozumialem stan faktyczny. Myslalem ze rozchodzi sie o zalozenie konta. A w takim przypadku - badaja pewno czy prawidlowo zliczaja. Czyli ty deklarujesz kwote a automat zlicza i dokonuje subsumpcji czy jest okej.
@Stingeree: Osobiście stawiałbym na bardzo proste rozwiązanie, ludzie jak da się gdzieś coś zepsuć, to dadzą radę. Strzelam, że Bank miał sporo reklamacji ludzi, którzy twierdzili, że włożyli do skrytki więcej banknotów niż w rzeczywistości. Ciężko udowodnić, że było inaczej (bo tak naprawdę, żeby nie odpowiadać w stylu "nie, bo nasz sprzęt działa dobrze", to wymagane jest pewnie mocno czasochłonne ustalanie stanów gotówki ileś tam czasu wstecz w danej maszynie). Prościej