Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziki_dziki: Odkąd Francuz wygrał WSOW solo mecz o 100k zauważyłem przyrost riot shielderów, chyba sam tak spróbuję pograć. Czym zastąpić kali sticks? Bo nie chce mi się męczyć grabieży godzinami, żeby to odblokować...
@Ralphs: ...ale WSOW wystartowało chyba jakoś teraz, a ja tym zestawem już trochę gram, zacząłem w podobnym czasie jak on się pojawił w grze, zresztą mam trochę filmików z gry tym zestawem ze wcześniejszych miesięcy. A zastąpić można mieczami samurajskimi, pistoletami, sai, lub nożem. Kali sticks zostały oddane do grania chyba w czerwcu 2020, ja w listopadzie opublikowałem swoją pierwszą kompilację z tego grania -->VIDEO<--
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dziki_dziki: Nie mówię, że Ty tylko warzonowa społeczności ostatnio częściej wybiera tarczę. Dziwnie się czuję z myślą o oparciu gry głównie o bardzo bliskie starcia, bo zazwyczaj latałem z karem, a teraz swissem. I nic nie dawało mi w tej grze takiej satysfakcji jak heady na solo, bo jeśli ktoś niema self-revive to wiadomo jak to się kończy. Spróbuję miecze z aktualnego eventu, albo jakieś akimbo.