Wpis z mikrobloga

Dostałem w spadku po wujku autko:
Passat b5 1998, 1.9 tdi. 110KM.
Już wczoraj rozebrałem boczki w drzwiach i zrobiłem instalację audio ( ͡° ͜ʖ ͡°) (wymiana radia, głośników itp.)
Z bieżących rzeczy to tak:
Łożysko w kole, rozrząd plus oleje i filtry.
Poduszki pod silnikiem.
Ogólnie zdrowy samochodzik - patrząc na ceny części ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem baaardzo pozytywnie zaskoczony.
Dziękuję Ci, mój Kochany Wujku. Będę o niego dbał ()
Pikczur rel
A.....z - Dostałem w spadku po wujku autko:
Passat b5 1998, 1.9 tdi. 110KM.
Już wcz...

źródło: comment_163297257267OsMOGmbn2BsD80jaHMcW.jpg

Pobierz
  • 44
@SzlezwigHolsztain: teraz i tak mam ręce związane...więc zacznę od tego co mogę już robić. Łożysko istotne wiem. Kwestia załatwienia mechaniora ( ͡° ͜ʖ ͡°) (urlop). Właśnie nie 4. Tylko 2 ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak jest gitarrra ( ͡º ͜ʖ͡º)
@aksal89: no bardzo fajnie się to prowadzi i myślałem, że będzie bardziej zamulone a to się dobrze nawet zbiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ładne są ( ͡° ͜ʖ ͡°) ¯\_(ツ)_/¯
Zaraz się zbiegną xD
Miałem B5 w sedanie po lifcie w granatowym kolorze. 1.9 TDI 101KM. Paliło to w trasie od 5-6L i mega wygodne. Bez DPF. Teraz mam mocną benzynę co 12L średnio pali i jest mega sztywna. Czasem tęsknię za Passatem, chociaż VAGa hejtuje, bo jest mega nudny ale trzeba przyznać że auta dobre robią. Jedyne co im nie wyszło to silniki TSI/TFSI.
@Tereperepumpum: Wyszly te silniki ale nie ich pierwsze wersje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz sa juz mega dopracowane i spokojnie jest to lepsza opcja niz diesel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsze śliwki robaczywki byly. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Activnoiz jakie audio dałeś? Mam paska B5 ale po lifcie i mam problem taki, że bass mi całkowicie padł. Głośniki grają, ale całkowicie bez basu i jak da się trochę głośniej to strasznie pierdzą i trzeszczą :/