Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Niggalke Człowieku, chyba będę musiał Ci młotkiem #!$%@?ć z ten pusty łeb. To, że nie oglądam tv, to nie znaczy, że nie wiem co tam mówią. Jest coś takiego, jak "shit". To po pierwsze. Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy wpis. Elo.

@szunis: o już wpada agresorek, bo zostałeś zgaszony jak pet. Już skończyła się pseudo elokwencja pisowskiego klakiera. I tak, to dokładnie to znaczy, że jeśli nie oglądasz, to #!$%@? nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@szunis: ja nie muszę sobie nic tłumaczyć. Podsumowując naszą rozmowę, to Ty nie podałeś żadnego argumentu do tej pory, absolutnie niczego co choćby w drobnym stopniu popierałoby twoją tezę. Wszystko co zdążyłeś tutaj wysrać zostało rozbite w drobny mak. Jak już nie miałeś nic do powiedzenia, to odpalił się agresor, bo nie potrafisz przyjąć do wiadomości tego że nie masz racji. Swoją wiedzę czerpiesz z shotów z YT i na tym
  • Odpowiedz
@szunis: XDDDD

Czekaj, wy tak na serio teraz czy jakieś prowo? Bo z jednej strony absolutnie nie dziwi mnie to, że w imię obrony swoich Panów, medialni klakierzy i polityczne trolle obsmarowały gównem swojego kolegę z tagu ot tak

Z drugiej strony bordo i 10 lat na wykopie..hmm...

Jeśli ta pierwsza opcja, to właśnie masz idealny obraz tego o czym napisałeś w swoim wpisie. Zostałeś zmieszany z błotem za to, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sok_Mandarynkowy: wilczek, a ty ekspercie od wszystkiego robiący na b2b za 4k się nie wypowiadaj, bo akurat Ty nie masz wiedzy o niczym "Powiedzmy-Account managerze". Zajmij się planami na przyprowadzke, bo od kilku lat #!$%@? o tym samym, a stoisz w miejscu.
  • Odpowiedz
  • 4
@Niggalke TVN z MN pokaże kilku debili a TVP pokaże kilka tysięcy normalnych. Ty jak Sasha lykniesznprzekaz TVN no bo to prawda. A że słynnych xddd urodzin Gilera na które w faszystowskim kraju przyszło 5 osób nawet TVN pokasowalo dowody bo ich najwięksi lykacze oprócz ciebie oczywiście zacz li mieć wątpliwości. I jeszcze te pryncypalki jprdl
  • Odpowiedz
@Niggalke: Hoho. Po pierwsze nie robię na B2B

A po drugie dlaczego uderzasz do mnie personalnie? Absolutnie dyskusja nie dotyczy mojego życia prywatnego, ale skoro uderzasz do niego, to jest to bardzo słabe zagranie, które pokazuje, jakim żałosnym i słabym człowieczkiem jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale spoko, nie mam za złe. Zdaję sobie sprawę, że jesteś zwykłym tchórzliwym, zakompleksionym dzbanem, który poza Internetem nie jest taki
  • Odpowiedz