Wpis z mikrobloga

Jaka jest Wasza ulubiona gra #hacknslash?
Bo ostatnio miałem taką rozkminę, która jest top of the top dla mnie.
Czołówka to #grimdawn, serio grałem w nią mega długo i się świetnie bawiłem :) Również pykałem w Torchlighty, Van Heleny, Titan Quest, Diablo 3 itd. no normalnie we wszystko co się dało.
Ostatnio wpadło mi w oko #lastepoch - gra ma mega potencjał ale jest w Early Accesie, ostatnio coś tam pozmieniali w drzewkach i jak chciałem wczoraj wrócić to stwierdziłem, że poczekam jeszcze aż skończą :P
Odpaliłem też sobie #diablo2resurrected pograłem trochę, doszedłem chyba do drugiego aktu czwartą postacią (co by przetestować) i stwierdziłem, że to nie dla mnie :( Drewniana mechanika, słabe drzewko umiejętności, giga grindowanie żeby dojść do dobrego poziomu (ale to w sumie żadne zaskoczenie xD więc ta uwaga jest bez sęsu xD) no i parę lokalizacji na krzyż. Szkoda czasu :P
I tu dochodzimy do sedna, wracam do #pathofexile i już wiem co będę robił w weekend* :D Mega rozbudowany świat, nowe sezony co chwilę, rozbudowana (czyt. może nawet przekombinowana) mechanika, mnóstwo przedmiotów no normalnie cud miód :D Gra jest zdecydowanie top 1.
A co Wy o tym myślicie?
#przemysleniazdupy #gry
*jeszcze nie wiem na jakim etapie jest sezon- sprawdzę później ale kij z tym, wchodzę w to bejbe xD
acidd - Jaka jest Wasza ulubiona gra #hacknslash?
Bo ostatnio miałem taką rozkminę, ...

źródło: comment_1632976321KXucHT5HeQPfyNSkcbBHHB.jpg

Pobierz
  • 91
poebuilds.cc albo poeninja


@Kaszamana: tylko stamtąd korzystałem :) z tym oglądaniem YT przed zaczęciem gry to chodziło mi o ogólne zaznajomienie się z grą, czyli poradniki w stylu o co chodzi
@acidd: Poe jest świetne pomimo problemów jakie ma (nowy kontent co 3 miesiące to jednak spore wyzwanie do ogarnięcia). Mam ponad 1500 godzin i dalej uważam się za nooba xD. Choć endgame pogrywam bo buildy ściągam od innych a i tak się dobrze bawię. Obecna liga kończy się w październiku i jakoś jeszcze w tym tygodniu mają podać daty końca ligi i początek ligi 3.16.
@acidd: PoE, w tym sezonie zabiłem pierwszy raz Siriusa (end-game boss). Ale jak was PoE wciąga to poczekajcie, 22 października będzie start nowej ligi, wtedy zacznijcie.

To co jest niesamowite, to że z każdą ligą GGG wprowadza nowe mechaniki, które zazwyczaj są bardzo ciekawe.
@acidd: ja chyba najbardziej mimo wszystko lubię diablo 3. wiem, że od 15 sezonów jest w kółko to samo, żadnego nowego contentu poza ekwipunkiem i porównując do PoE jest tam 100x mniej rzeczy do robienia, ale mimo wszystko jakoś najlepiej mi się gra, sterowanie, grafika itd, są po prostu przyjemne
@acidd:
Diablo 2
dlugo, dlugo nic
PoE
dlugo dlugo nic
cala reszta

Diablo 2 mam tak wysoko, bo jestem stary i spedzilem w tej grze kilka tysiecy godzin od premiery. Gram do dzis:)
PoE, bo miazdzy konkurencje wszystkim :)
A reszta to reszta.