Wpis z mikrobloga

@JavierDaY: miałem podobną historię. Wystawiłem FIFE19 za skromne 20 zł i oczywiście banda januszy pisała czy oryginalna/paragon/pudełka/8 zdjęć czy nie porysowana. Jeden gościu napisał czy aktualne i czy może z synem podejść. Od razu napisałem, że tak, przyszli zgodnie z planem dałem gierkę, młody dał mi rzeczone 20 zł. Ojciec przy okazji powiedział, że sam nazbierał na tą grę i bardzo lubi piłkę nożną. Jako, że miałem serie FIF od 2010,
mógł dostać za darmo, ale chciał nauczyć młodego, ze lepiej zapracować na coś


@JavierDaY: Odkurzenie samochodu to akurat spoko, ale przypomniała mi się teraz historia typa z mikrobloga, który chciał czegoś nauczyć swojego syna i kazał mu szorować kible u kumpla w firmie. Chłopak spędził większość wakacji na sprzątaniu po to tylko, żeby wieczorem posiedzieć przed kompem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@JavierDaY: lol, ja kiedyś wystawiłem na olx starego kompa za 99zl, bo i tak leżał u mnie w szafie od 2 lat. Ktoś napisał czy pójdzie za 87zl, pomyślałem, że ktoś sobie ze mnie robi jaja, ale odpisałem, że spoko xD na drugi dzień zadzwonił dzieciak gdzie podjechać z mamą i czy pójdzie za 83zl, bo musiał za coś zapłacić 4zl i wydał, jeszcze bardziej xD myślę no jaja se jakiś