Wpis z mikrobloga

@gniady: No to nie wiem. Chyba jakbym dostał bana to bym widział to w panelu? Zresztą nic nielegalnego nie robiłem - 2 listy na dwóch urządzeniach i nikomu dostępu do nich nie dawałem. Napisałęm do niego, zobaczymy co odpisze.
@Syn_Tracza: jeśli masz możliwość to pewnie najlepiej by było sprawdzić z innego IP czy tam dostawcy internetu, np. przez LTE z telefonu, to byś wykluczył czy to Twój dostawca czegoś nie zaczął blokować. Co do bana to nie wiem jak wygląda bo nie miałem ale tez obstawiam że byś się nie mógł zalogować czy tam pobrać listy.
@Syn_Tracza: Tu nie chodzi o dostawce neta. Ja na aplikacji Samsunga mam to samo, nic nie działa pomimo że aplikacja widzi kanału i naet podaje opis co teraz leci. Natomiast jak odpale na vlc na kompie, wszystko lata. Albo on coś pogmyrał, albo apka Samsunga. Na czym to odpalacie?
@krzychocho: Dziwny temat, mam dwie listy wykupione, obie działają na VLC, na TV w SIPTV nie mam EPG a program startuje jakby nie było połączenia z serwerem. Jednak po wqybraniu kanału stream działa, mecz leci