Wpis z mikrobloga

@Szym3kSzym3k: tato to jak będziesz już na takim koncercie to pilnuj swojego synka :) wiem, że wiesz, że może być głośno - ale musiałem napisać: taka schiza rodzicielska ;)
no i zazdroszczę, bo moich bąków bym nie wyciągnął na koncert
@Szym3kSzym3k: puść mu smerfne hity i sprawdź reakcję. Dzieci często (przynajmniej moje) szaleją w takt muzyki odkurzacza, albo własnego jazgotu, także ten…
Zapytaj siebie, czy nie przypisujesz dziecku swoich własnych fetyszy.
I tak, byłem na koncercie. Takim heavy-metalowym, na którym się siedzi i nie skacze.
Serio chcesz na taki iść? A jeszcze z dzieckiem?
@wykopyrek: wierz mi przy Panu Kleksie również się bawimy. Według mnie jest zupełnie inna zabawa przy dziecięcych kawałkach a przy czymś ostrzejszym. To chyba kwestia energii jaką niesie dana muzyka.
Pytasz czy chce s moim synem iść na koncert haevy metal na trybuny i nie skakać? Jest jeden warunek - że będzie mi siedział "na barana" i będziemy się bujać w rytm muzyki.
@Vendetta0511: Tak na serio - myślisz, że w filharmonii jest ciszej? Ale, żeby być adwokatem diabła - myślę, że na koncertach h-m. również i dorosłym trzeba ochraniać słuch. Tam poziom decybeli jest za wysoki dla wszystkich żyjących istot. Gdy w mostku czujesz uderzenia perkusji albo szarpnięć strun basu to o czymś to świadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°).