Wpis z mikrobloga

@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: wypowiadałem się w kontekście milionów lat ewolucji i jako gatunek należący do ssaków, rozmnażamy się tylko i wyłącznie poprzez drogi rodne, a reszta to zwykła fanaberia. A w środowiskach lewicowych mówi się że to normalne i naturalne co nie ma żadnego potwierdzenia w nauce. Przypisywanie mi jakichś prawackich czy katolickich urojeń jest jedynym waszym argumentem w dyskusji, niestety fakty jakie są każdy widzi ale lepiej o tym nie mówić bo
@SkrytyZolw: wyedukuj się najpierw jak są zbudowane i do czego służą organy a później możemy dyskutować. Odbyt jest delikatnym miejscem podatnym na uszkodzenia i infekcje, problemy z trzymaniem stolca, żylaki odbytu i inne groźne choroby, porównywanie go z ustami jest skrajnym debilizmem.
@dzyndzelnajs: jestem lekarzem, także nie musisz się martwić o moją znajomość anatomii i fizjologii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nikt nie porównuje tego w ten sposób, tylko pyta czy dla katolików seks oralny również jest taki haniebny i obrzydliwy? W końcu ust używasz do przyjęcia "ciała chrystusa". Fajny fikołek, ale odpowiedz na pytanie, które zadałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzyndzelnajs: wszystko co powstało w naturze jest naturalne i normalne z perspektywy natury.
Jak ktoś lubi korzystać odbyt do spraw seksualnych to niech to robi, jego odbyt lub odbyt kogoś kto też się zgadza.
Tylko niech takie osoby wiedzą co skutkuje przeginanie i brak higieny.
Podobnie jest z dłoniami, one nie służą do rozmnażania, a jednak większość ludzi stosuję swoje dłonie do seksualnych fantazji.
@dzyndzelnajs:

opierając się o naukowe fakty i naukę


XDDDDDDD

Płaska Ziemia to też naukowy fakt i nauka?

Wypowiadasz swoje antynaukowe, wyssane z palca prawackie tezy, podpierając się argumentami wprost wziętymi z katechizmu (prawo naturalne), całkowicie sprzeczne z obecnym dorobkiem naukowym. I się dziwisz, że mają cię za prawaka-katolika?

Kreacjonizm w nauce obalono ponad 100 lat temu. Organy mają swoje funkcje, ale ich rzekome "przeznaczenie" czy prawo naturalne to tylko i wyłącznie
@Ekspert_od_niczego: piszesz takie bzdury, że ręce opadają, podciągasz wszystko pod swoje tezy i przypisujesz mi swoje urojenia, typowe działanie i szufladkowanie na lewicy, dawno takich głupot nie czytałem, gdybym miał odpowiadać na twoje bzdurne argumenty to straciłbym swój cenny czas a i tak nie przyniosłoby to żadnego efektu bo z góry widać, że jesteś po tęczowej stronie propagandy. Ja opieram się o biologię człowieka a nie jakieś publikacje pisane na życzenia
@dzyndzelnajs

piszesz takie bzdury, że ręce opadają, podciągasz wszystko pod swoje tezy i przypisujesz mi swoje urojenia, typowe działanie i szufladkowanie na lewicy, dawno takich głupot nie czytałem, gdybym miał odpowiadać na twoje bzdurne argumenty to straciłbym swój cenny czas


Zero argumentów z twojej strony. Nawet na żaden zarzut nie przytaczasz przykładu, nie mówiąc o podaniu JAKIEGOKOLWIEK faktu naukowego. Ciekawe, że powołujesz się na naukę, a nie dajesz żadnych źródeł nuukowych. Skoro