Wpis z mikrobloga

Cześć, po problemach z systemem Saphi w Philipsie (nie chcą działać listy IPTV) chcę kupić jakiegoś niedrogiego android boxa. Będę go głównie używać do IPTV, np aplikacja Kodi, Smart IPTV.
Moje wymagania: połączenie tylko poprzez wifi, nie mam możliwości podłączenia kabla. Wejście w HDMI ARC mam zajęte przez soundbar, więc będę musiał wybierać soundbar lub android box, czyli +1 dodatkowy pilot ()
Boxa chce na pewno schować na telewizor. Proszę o doradzenie, który z tych boxów najlepiej pasuje do ok. 200 zł Chcę, żeby box był intuicyjny, żeby nie trzeba było podłączać myszki itp.
- amazon fire stick 4k
- CANAL+ BOX 4K
- Xiaomi Mi Box S
- czy może coś z czystym androidem, np X96 Max?
#androidtv #iptv #teleelevidenie #plusx #kodi #telewizja
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zoonk: bierz canal+ boxa po promkach z allegro wyjdzie ok 130zl(sam mam jego odpowiednik z Play i działa super). Zobacz tivimate zamiast Smart IPTV. Połącz go po wifi 5ghz bo inaczej może przycinać
mam mi box s i wifi #!$%@? działa


@bslawek: Też miałem ten problem, podobno nie radfzi sobie z częstotliwościa2,4 GHz. Jak ktoś ma WiFi 5 Ghz to działa. Nie zdążyłem tego sprawdzić. Canal+ Box nawet na 2,4 GHz śmiga aż miło.
@zoonk: Wszędzie jest poniżej 200 zł ale patrz na monety, które potem możesz wykorzystać w dowolnych zakupach u jakiegokolwiek sprzedawcy. Kupon to średnia opcja, trzeba wykorzystać u tego samego dostawcy w dośc krótkim czasie.