Wpis z mikrobloga

Ej, serio, co trzeba mieć w głowie, żeby wybierać sobie laske z 3 dzieci? Nie ma się co oszukiwać, ojciec dziecka tez będzie w okolicy, a ty biedny betabankomacie musisz wyłożyć siano, bo na wakacje tez nie pojedziesz sam, autobus trzeba kupić…jak dodatkowo, chcesz mieć swoje bombelki, to tym bardziej. Niebylbym w stanie się poświecić tylko dlatego, żeby mieć tzipe dla siebie.
Ma trojke dzieci z jednym facetem czym się chwali.


@Wookash071: Informuje.

A do tego szuka sobie nowego faceta, czyli można śmiało założyć, że z tamtym już nie jest. Jak?


Może zginął w wypadku albo umarł na raka? Może okazało się, że jest alkoholikiem albo pedofilem? Może ją zrobił na boku, a może po prostu się nie dogadywali? Serio masz tak ograniczoną wyobraźnię, że nie potrafisz sobie wyobrazić prostego scenariusza?

Ja rozumiem,
@Wookash071: Normalna sprawa, moja najstarsza córka ma zaraz 16 lat a ja 38. Moja żona jest ode mnie 4 lata młodsza. W wieku 24 lat tez miała 3 dzieci, a ostatnie urodziła w wieku 28. Teraz od dłuższego czasu staramy się o piąte ale im jesteśmy starsi tym trudniej. Posiadanie dzieci to normalna sprawa. A to co zapostowales to całkiem normalna sprawa. Mam wielu znajomych którzy odeszli od swoich rodzin i
@Wookash071: przeciez w tym ogłoszeniu nie ma nic dziwnego.
Babka pisze o tym, że mają jednego ojca pewnie nie po to by sie tym chwalić, tylko żeby właśnie pokazać że nie dawała na prawo i lewo. Może Wyszła młodo za mąż, zrobili trójke dzieci, ale małżeństwo się posypało i została z nimi sama.
To co, ma teraz siedzieć do emerytury jako samotna matka, bo nie wypada jej szukać kogoś innego? Serio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Wookash071: ale wy jesteście #!$%@?. Fajnie przykleić komuś łatkę. Pogadaj z nią. Dowiedz się jak jest i zrozum. A nie przepraszam- łatwiej wyśmiać i poczuć się lepszym.

Podam teraz przykład.
Jesteśmy z żoną już pięć lat, mamy trójkę dzieci. Jestem jej pierwszym partnerem. Schodzę na zawał, porywają mnie kosmici, odpala mi na bani i uciekam z inną kobietą do Meksyku.
Zgodnie z waszą opinia, mogą żona nie ma prawa szukać szczęścia,
@Wookash071: Nie chcę oceniać laski, bo niby 3 dzieci w tym wieku brzmi patologicznie, ale z drugiej strony, wiele osób przy jednym dziecku, od razu chce sobie machnąć kolejne. Tym bardziej, że tutaj ojcem jest jeden gość. No i przeciętny wykopek z #!$%@? dzieciństwem powinien pamiętać o tym, że czasem lepiej jak toksycznie rodzice sie rozejdą, niż męczą się ze sobą i zatruwają życie wszystkim wokół, "bo dzieci".

Natomiast z perspektywy