Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
jak czytalem o bentleyu intense to ludzie pisali ze jest ciezki i niezbyt noszalny, no to myslalem ze pewnie ciezki zapach skory, rumu, drewna, pewnie wytrawny i słodyczy tam tyle co nic i ogolnie jak go zaloze to bede pachnial jak facet +40 z broda a do tego pirat,

Jakie było moje zdziwienie kiedy go wlasnie niedawno zalozylem, nie czuje zeby byl ciezki, glownie czuje ze jest naprawde slodki co bardzo mi sie podoba, wyczuwalny rum, cynamon, skora tez wyczuwalna ale nie dominuje, jak dla mnie pachnie jak bardzo dobry slodziakʕʔ
#perfumy
Pobierz Zimnok - jak czytalem o bentleyu intense to ludzie pisali ze jest ciezki i niezbyt no...
źródło: comment_16333461172MSeRIbbU4eCk13ENpnI1f.jpg
  • 13
@Zimnok: > jak go zaloze to bede pachnial jak facet +40 z broda a do tego pirat

a tak nie jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mi się zasadniczo ten zapach nawet podoba, ale bardziej na papierze, bo na skórze wyszedł mi taki mocny rum, jakbym się właśnie uraczył jakimś black barrel, że poczułem się jak wujek Bogdan, związkowiec z wąsem typu magnum i właściciel dobrze wyposażonego barku
@Zimnok bo jest ciężki, zwłaszcza jeśli ktoś nonszalancko wypsika się nim do siedzenia w pomieszczeniu albo przy temperaturach powyżej 15°. W dodatku utrzymuje się bardzo bardzo długo. Fajny zapach, ale typowo na zimę.
@Sosabowski: mi tu nawet nie chodzi o wiek, bo sam się zatrważająco szybko zbliżam do tej czwórki z przodu, tylko że ta ilość rumu w towarzystwie akcentów skórzanych na mnie wytwarza jakąś taką aurę czasów słusznie minionych. Czasów gdy zapach alkoholu był powszechnie wyczuwalny w przestrzeni publicznej czy w zakładach pracy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ziom, obczaj Bentleya Absolute! Powinien Ci się spodobać

@Volan: kupiłem w ciemno jako następcę moich ukochanych Gucci, dają radę ale nie mają podjazdu do Guccia.