Wpis z mikrobloga

Ostatni mój post w temacie inby na linii Miras-Dubiel, gdyby nie Mirek to te wszystkie bananowe oskarki pokroju Dubiela nie mieliby szansy kroić siana na walkach fame mma, kiedy oni leży w powijakach, Miras #!$%@?ł gale za gala. To tylko pokazuje ze oni zwyczajnie nie wiedza do jakiego świata weszli, cytując Murana( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomnę tylko ze Miras już z 18 lat ma kosę i ciśnie Jurasa, także Dubiela przez najbliższe miesiące czeka pocisk w każdym możliwym wywiadzie jakiego udzieli Miras
#famemma
  • 15
@czaari: Teraz Ci więcej screenow nie podrzucę ale w skrócie było tak ze trener Szyszka pocisnął Boxdila za to ze w wywiadzie powiedział „ze jakbym wiedział ze tak będzie wyglądała walka to bym zawalczył z Maksymem”, Mirek jak to Mirek, nie omieszkał skomentować u siebie na fb (co jest w sumie normą bo on ciagle coś tam wypisuje), a w komentarzach spruł się do niego Dubiel
@Donlipao: Nie masz pojęcia o czym gadasz a wielkie chwalenie Okińskiego jest co najmniej śmieszne xD. Co on założył? ALMME która do dziś ledwo się spina czy PLMMA które kompletnie się nie spinało? Co z tego że był jednym z pierwszych jak w żaden sposób nie przyczynił się do popularności tej dyscypliny?
@Plecakowicz lol, to Ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Mirek jest jaki jest, ale miał ogromny wpływ na początki i popularność MMA w Polsce. Obejrzyj film Latkowskiego - Klatka, to zobaczysz przebitki z jego gal o których zrobiło się głośno w 2003 i wówczas to wszystko w Polsce ruszyło.
@yoger: Wiesz kim był Latkowski? To reżyser który kręcił dokumenty o kontrowersyjnych zjawiskach społecznych które były popularne tylko w swoich kręgach. Tak jak kręcił Klatkę tak nakręcił Blokersów gdy kultura Hip-Hopu w Polsce raczkowała i.... zmieniło to coś? Ba.. nawet film o Michale Wiśniewskim kręcił bo był wtedy kontrowersyjny

Dobra to o jakiej gali w Polsce MMA w 2003 roku było głośno?Jakie gale wtedy organizowano? Przypominam że wtedy nawet nie było
@Plecakowicz:
Wiem jaka była frekwencja na KSW1 bo tam byłem. Byłem też na takich galach organizowanych przez Mirka co się nazywały MMA Poland i były orgarnizowane na warszawskiej Gwardii. Te gale były przed KSW, tam startowali Chmielewski czy Materla czy inni późniejsi zawodnicy KSW.

Nie napisałem, że MMA było wówczas popularne tylko, że Mirek miał ogromny wpływ na to, że o MMA zaczeło się mówić w Polsce.

On zorganizował pierwszą oficjalną
@yoger Dobrze.. Która gala Mirka była popularna i spopularyzowała to MMA w Polsce ? :) Bo zazwyczaj okazywało się że te projekty są nierentowne i padały po pierwszej gali. Filmy Latkowskiego poza ściśle określonym kręgiem każdy miał w dupie więc to nic nie popularyzowalo
@Plecakowicz: Mirek jest słabym organizatorem, konfliktową osobą, wywalił na hajs sporo osób więc nie ma szans, żeby to on zbudował MMA w Polsce. Tu nie chodzi o pojedyncze wydarzenie, ale o rozpoczęcie procesu wzrostu popularności MMA. Później były kolejne etapy jak KSW, Nastula w Pride, gala Pudzian/Najman o której napisałeś i tak dalej, a Mirka już w tych etapach prawie nie było.

O MMA wóczas można było sobie poczytać na forum