Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich , macie jakieś sposoby na rzucenie palenia?
kiedyś paliłem zwykłe pety , potem e pety a teraz glo
zaczałem jakos 4-5 lat temu
pale jakos pol paczki dziennie czasem nawet mniej , ale jak mysle ze nie moge zapalic przez pare godzin to az skreca w srodku , jakies rady?
#rzucaniepalenia
  • 5
@filipkozak1337: Wszystko zależy jak bardzo chcesz przestać palić i jak głęboko jesteś uzależniony.
Na początek próbuj z gumą albo plasterkami Nicorette. Od najmniejszych (gramaturowo) do największych. Jak to nie pomoże a chęci jeszcze bedziez miał to do lekarza pierwszego kontaktu i poproś o przepisanie Champix.
Drogi, ale działa, nawet na mnie - silnie uzaleznionego nałogowca. Wykupiłem jedno opakowanie, wtedy był to koszt mojego miesięcznego przepału papierosów. Ale wtedy papierosy były zdecydowanie
@filipkozak1337: Ja zaczynałem w ten sposób że wyrzucałem wszystkie papierosy do kibla, zapałki i zapalniczki też. Na drugi dzień starałem się nie palić. Ale to zazwyczaj trwało do tygodnia, bez wspomagaczy chemicznych.
Raz tylko udało mi się bez wspomagaczy wytrzymać pół roku, ale to było po takiej terapii w Kościele Dnia Siódmego. Prowadził to cyklicznie pewien pastor tu u nas. Szczerze byłem zadziwiony że przy pomocy takich prostych trików można zapomnieć