Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich. Z góry dziękuję jeśli ktoś poświęci trochę czasu i coś napisze.

Napiszę od razu o co chodzi żeby nie zanudzać. Chodzi o pewną dziewczynę. Nie znamy się. Co prawda były tam jakieś spotkania w większej grupie osób ale jakoś nie miałem odwagi zainicjować nawet zwykłej rozmowy. Mijamy się prawie codziennie w autobusie. Mieszka niecały kilometr ode mnie. Jest naprawdę całkiem ładna. Nie wydaje się zniszczona przez ten świat w sensie nie pali, nie jest alternatywną, chyba nie przeklina, jest miła i nieśmiała. Taka szarą myszka można powiedzieć w skrócie. I tak zastanawiam się czy napisać do niej na messengerze w tym tygodniu. Bo nie mam nic do stracenia a w sumie za rok studniówka więc może warto spróbować.
Po prostu napiszcie co zrobiliście na moim miejscu. Jeśli powiecie żebym zrobił pierwszy krok to czemu nie. Nie boję się odrzucenia tylko tego pierwszego kroku że wyjdę na idiotę i tyle z tego będzie XD

#przegryw #blackpill #redpill #bluepi #depresja #feels #logikarozowychpaskow #niebieskiepask #tinder #zwiazki #rozowepaski
DrzewiastyDekuLink - Witam wszystkich. Z góry dziękuję jeśli ktoś poświęci trochę cza...

źródło: comment_1633395253Fhki6yI18MYdngxEFIBKgK.jpg

Pobierz
  • 89
@Drzewiasty_Deku_Link: Pisz lub podejdz, nie słuchaj idiotycznych wymówek jak ta o wzroście i o szczęce. Nie wyjdzie to trudno i nie bierz tego wtedy jakoś mocno do siebie, bo to nic osobistego - dziewczyna może się na przykład spłoszyc bo Cię nie zna, co nie znaczy że się wygłupiłes. Patrz ilu facetów pisze tu elaboraty jak żałują, że nie wykorzystali swoich lat nastoletnich i pierwszej połowy dwudziestych na poznawanie dziewczyn, nie
@Drzewiasty_Deku_Link: Podejdź, przedstaw od razu sytuację, nie zagaduj w głupi sposób.

Musisz pokazać, że Twoje zamiary są uczciwe.
I nie strugaj kogoś kim nie jesteś. Otwarte karty i wprost do celu.

Inna sprawa. To, co wiesz o tej dziewczynie, to twoja projekcja, mająca zachęcić cię do związania się. Może się okazać że dziewczyna nie jest taka, jak według twoich marzeń.

Wtedy warto zerwać znajomość, nawet gdy będzie chciała się spotykać. Ja
Nie boję się odrzucenia tylko tego pierwszego kroku że wyjdę na idiotę i tyle z tego będzie XD


@Drzewiasty_Deku_Link: to zawsze 50/50, ale narzekanie i pisanie na wykopku to 100% szans porażki, więc młody człowieku, do it, bo inaczej urwę Ci ryja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znaczy nie urwę, ale ZAWSZE żałujesz po latach jeśli nie próbowałeś, a tak najwyżej wyjdziesz na idiotę, nie pierwszy i nie