Wpis z mikrobloga

Hej. Mam pytanie odnośnie czujnika tętna w pasie piersiowym od Garmina. Zastanawiałem się nad zakupem HRM3 cena około 279 zł. Jednak na decathlon pojawiła się promka na wersję pro 399 zł z danymi dotyczacymi dynamiki biegu. Jestem skłonny dołożyć ale na liście obsługiwanych zegarków nie ma mojego Instynkta. I tu mam do was pytania czy dane odnośnie dynamiki biegu, które są zapisywane w pamięci pasa można pobrać bezpośrednio z pasa w apce garmina czy tylko przez zegarek.
#bieganie #garmin
  • 11
@Tigermass na początkującym. Pas chciałem kupić na rower i do biegania. Przerabiałem już tanie czujniki na klatkę magene i inne i zawsze się to kończyło nerwami. Raczej nie kupił bym tego czujnika w normalnej cenie a dołożenie 130 nie wydaje się być kiepskim pomysłem.
@Zgred125: strona garmina tez twierdzi, ze mozna parować zegarek z aplikacja connect, wiec na 99% idzie zgrać dane, bo po co bylaby taka możliwość.

I tak wracając do wcześniejszego mojego pytania to wszystkie te dane beda dla Ciebie raczej zbedne :P
@Zgred125: http://www.biegamwmiescie.pl/pasek-czujnik-garmin-strap-hrm-run-review/

Poczytaj dokladnie, jaki to jest ten hrm3 bo on ma running dynamics. Natomiast czy da sie przeslac te dane z pominieciem zegarka z pamieci pasa, ciezko powiedziec.
Tylko moze sie okazac, ze jak podepniesz pasek pod instyncta to on ci zgra trening i nie przeslesz juz danych z pasa do appki.
A biegac z appka zeby zgrac te dane... Powiem tyle.
Dla przrcietnego zjadacza chleba te dane sa bardzo
@Zgred125: Jak szukałem opinii w necie o tym pasie pro, to kto właśnie pisał, żeby najpierw pas parować z aplikacja, a dopiero później z zegarkiem, bo nie wyświetla pełnych danych.