Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nilphilus Na tym polega aktorstwo, jeżeli grasz w filmie erotycznym to logiczne że zachowania do pewnej granicy są uzasadnione. To tak jakby aktorzy Titanica pozywalo wytwórnie za temperaturę wody, a aktorzy horrorów że im sztuczna krew na leciała do oczu. Kto normalny grajac w erotycznym klipie gdzie jego cel to pełna seksializacja będzie dawał #!$%@? czy zostanie dotknięty za cyca czy nie?
@trejn: 100% zgody. Wystarczy spojrzeć na dowolny polski serial czy film. Ot ostatnio oglądałem Piłsudskiego. W scenie gry wstępnej Szyc maca cycole i liże szyje aktorce. I tak jest przy prawie każdej scenie erotycznej, dochodzi często dotykanie ustami sutków.

I teraz czy ci wszyscy wielcy filozofowie z tego wątku tutaj uważają, że tam podpisują jakieś umowy którą część ciała może dotknąć aktor? A jak w chwili improwizacji do sceny chwyci za
@loczyn: Raz chyba była w dzien dobry tvn, bo ma polskie korzenie i tvn sie bardzo wtedy podniecał, ze Polacy osiągają sukcesy w amerykańskim show biznesie.


@terwer358: Tvn to akurat dobry jest do promowania wlasciwych ludzi. Jak nie ten od jagodzianek oszust co juz chyba garuje tak królowa życia co handlowala ludzmi do burdeli
no zgodziła się na latanie z cyckami, za to jej zapłacili. Za macanie nikt nie płacił. Ja wiem ze to skomplikowane jak maly dolny mozg to próbuje pojac, ale jak kreca filmy erotyczne to tez nie tak ze w sumie moga aktorkę wyruchac bo już jest naga. Tak samo jak masz striptizerkę, to możesz patrzec - a nie macac.


@nilphilus: Nie tłumacz im. W ich rodzinach jest full serwis od razu
nijaka persona z zerowymi osiagnieciami


@loczyn: zaczęła karierę modelki w młodym wieku, jej ciało dało jej role w filmach, stała się błyskawicznie rozpoznawalna po jednej nagiej sesji zdjęciowej, która doprowadziła do udziału w teledysku, bez którego sam utwór by nie zaprażył. Wspierała fundacje, popełniła krótki metraż o zdrowiu seksualnym. Założyła swój własny brand (Inamorata), dla którego osobiście projektuje stroje kąpielowe i to z dużymi sukcesami.

Rozumiem, że można mieć podejrzenia, że
Dopóki sąd nie stwierdzi że było inaczej, tzn. że jest niewinny?


@Wykoppeel1230: dopóki sąd nie stwierdzi, że było tak lub inaczej nie ma co robić beki z potencjalnej ofiary

@elementyzaskoczenia: umowy to akurat powinno się archiwizować i przechowywać kilka lat, nie wiem jak jest w prawie amerykańskim. Zwłaszcza w takim wypadku warto przechowywać. To nie było zlecenie na przekopanie ogródka, tylko kontrakt na grubą kasę za udział w teledysku u