Wpis z mikrobloga

Dlaczego w tym smutnym kraju nie można znaleźć kebaba takiego jak w Polsce czy ogólnie reszcie Europy? W sensie, że bułka, pomieszane warzywa, mięso i sos
A nie #!$%@? #!$%@? jakiegoś mięsa w paskach, oddzielnie parę warzyw i oddzielnie sos, a wszystko na kawałku naleśnika i zamknięte w plastiku. Oczywiście dużo bardziej tlustsze niż dobry polski kebab.
Juz nie wspomnę, że mięso chyba z tej samej fabryki na całe uk idzie bo wszędzie TAK SAMO "doprawione". #uk
  • 29
@patalach: Bo tak właśnie wygląda prawdziwy kebab. Nie wiem, gdzie Ty zamawiasz swoje kebaby, ale tu gdzie mieszkam, kebab jest akurat zajebisty. Polecam z jagnięciną.
@patalach Spróbuj w sieciowe German Dobre Kebab, chyba najbardziej polski kebab kalibru znalazłem.


@kwiatosz Imho ten kebab nie jest zły, ale szału też nie robi

Najlepsze kebaby w UK jakie jadłam to od Kurda (niestety już w tamtym mieście nie mieszkam, ehhhh), był lepsza od polskiego, bo gościu robił własnoręcznie pity, mięso było uczciwie nadziane na szpikulec, a nie kupiony gotowiec, no i do tego herbatka... A to wszystko za tanioszkę (
@patalach: Nie wiem gdzie mieszkasz ale praktycznie kazda knajpa obecnie oferuje kebab wrap i to zasadniczo jest to samo co polski kebs w wiekszosci. Do tego czasem polskie knajpy oferuje polskiego kebsa. Na West Bromie przed pandemia byla polska knajpa, ktore oferowala tez polskiego kebsa, nie wiem czy dalej sie trzyma
@Ag90 Ja już muszę powiedzieć wolę kebab z mielonej jagnięciny z pietruszką, kofta się chyba nazywa? Odkąd spróbowałem dobrego to zwykły kebab mniej mnie zachwyca, ale różowa nadal najbardziej lubi polski, a ten german doner koło nas ma nawet podkiszane warzywa.