Wpis z mikrobloga

Hejka, chciałbym poruszyć kwestię dotyczącą wołań w listy. Zarówno Neuropa jak i Konserwy nie znajdą umiaru, ani nie mają rozumu (bo do czego czasem wołają to xd). Co sądzilibyście więc o całkowitym zakazie zwoływania się do znalezisk dotyczących szeroko pojętej polityki i wojenki neuropa-konserwy?
Wołam @a__s może wykop przemyśli to, bo pomimo tego że jestem może z jedną stroną mocniej związany, listy stworzyły sytuacje patologiczną.
#wykop #moderacja #neuropa #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 32
Co sądzilibyście więc o całkowitym zakazie zwoływania się do znalezisk dotyczących szeroko pojętej polityki


@Wedam: Przypominam że była taka próba i się skończyła tak, że konserwy "wywalczyły" na pierwszych mirkolistach zbanowanie list "politycznych"... zakładając inne, które oficjalnie z polityką nie miały nic wspólnego, ale ich przeznaczenie się nie zmieniło. Po prostu zrobią to samo - zaczną znowu używać aferowej do polityki bądź stworzą np. "patriotyczną", "historyczną" etc a potem będą robić
@Wedam spam dla jednej partii i uporczywa agitacja powinna być zakazana bo to nie jest normalne zjawisko, generalne wołanie do różnych treści politycznych jest ok
spam dla jednej partii i uporczywa agitacja powinna być zakazana bo to nie jest normalne zjawisko, generalne wołanie do różnych treści politycznych jest ok


@deziom: wiemy. Spam dla jednej partii której nie lubię. Co innego wołanie do treści politycznych, które partia którą lubię publikuje lub zachodzi efekt potwierdzenia.

@malymiskrzys: jestem na takim jednym discordzie. Nie ma tam żadnego wołania. W sumie bo i po co, skoro na wykopie jest po
@Wedam: Średnio realne, bo czy fakt, że zostaje uchwalona jakaś ustawa, to polityka, czy nie? Albo różne kwestie historyczne i społeczne. Będzie multum kłótni, dlaczego do jednego można wołać, a do drugiego nie.
@Phyrexia: Tak, ale jak już kiedyś wspomniałem, pewnej grupie interesów zależy by takie treści były tutaj promowane, a Białek ma w tym nie przeszkadzać. Jak zbanuje listy to raz, że odetnie się od kasy, a dwa to cała ta śmietanka wołająca z list, a mam tutaj na myśli tych od neuropy i konfederacji - przestanie się całkowicie udzielać, co znacznie wpłynie na ruch na stronie.