Wpis z mikrobloga

@ZaczynamNaZielono: No ale skąd ludzie maja w tym kraju mieć pieniądze? W PRL dostawali mieszkania od fabryki, chaty od wojska do wykupienia za bezcen. Działki w cenie czapki gruszek, zasiedlenia bez papierów. A dzisiaj młody chce kupić 35m to 70 letnie chrupki wystawiają po 8k za metr. Wytłumacz mi, jak? To nie są szokujące liczby.
  • Odpowiedz
cikawe ilu z nich pod korek


@ZaczynamNaZielono: mnie ciekawi ile osób bierze kredyt na maksa swoich zdolności kredytowych, mimo że nie jest to potrzebne. Niech ci bank wyliczy zdolność na 700-600, potrzebujesz 500, to cię będą przekonywać że warto wyżej.
  • Odpowiedz
Niech ci bank wyliczy zdolność na 700-600, potrzebujesz 500, to cię będą przekonywać że warto wyżej.


@AloneShooter:
Eee - nie będą?
Brałam kilka razy kredyt sporo poniżej zdolności i nikt nigdy mi nie radził brać więcej, zresztą jak by to miało niby wyglądać i na jakim etapie? Najpierw pytasz ogólnie o warunki umowy i nie bardzo jest to moment na zwierzanie się z tego o jakim mieszkaniu sie marzy i co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LGirl: nie tak. Miałem 30% wkładu własnego w czasach gdy nie był on wymagany. Chcieli mnie pociągnąć żebym brał na wykończenie jeszcze. Po prostu zdolność była wyższa.
  • Odpowiedz