Wpis z mikrobloga

#zdrowie #dieta #zdroweodzywianie #medycyna #nadcisnienie

dzień 4

W dniu 2 brak wypiski bo widziałem się ze znajomym od razu po pracy i piwkowałem więc bez sensu. Natomiast w dniu 3 zrobiłem pomiar tylko rano i było 120/85 puls 80. No cóż, uroki zaczynania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast z dobrych rzeczy to to, że jadłem całkiem zdrowo, piłem dużo płynów i nie zapaliłem dziś papierosa, a wczoraj tylko jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś natomiast pierwszy posiłek po pracy, biały chlebek, kabanosy, warzywka, sok pomidorowy. Potem 30min rowerka, zrobienie śniadanka do pracy, kąpiel i teraz zjadłem bananka i piję również sok pomidorowy. Pomiary z dziś:
7:30 115/85 puls 72
17:00 120/90 puls 80
21:00 125/80 puls 86

Generalnie przestałem "odczekiwać" aż organizm się uspokoi. Po niewymagających czynnościach od razu robię pomiar i tego będę się trzymać. Przed snem łyknę ashwagande, d3, omega3.

Oby do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@selectGwiazdkaFromTabelka: specjalnie napisałem to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co w tym chlebku nie tak jeśli nie jest to każdy posiłek i poza tym jem kupę warzyw i innych zdrowych rzeczy? Zdrowie psychiczne też jest ważne, a i tak staram się wdrożyć dużo zmian. Uważam, że nie ma co się tych kilku kromeczek czepiać tylko rozejrzeć dookoła, jakie inne rzeczy robi się źle.
@Wojtas_elo to polecam, zwlaszcza jak masz nadcisnienienie, bo sol najlatwiej chyba przekroczyc aktualnie, a niedobor jak i nadmiar sa szkodliwe, jak sobie popatrzysz na tabele na produktach ktore kupujesz, to wszedzie jest sol niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)