Wpis z mikrobloga

@memento_mori Nie myślałeś, żeby zrobić po prostu jakąś krótką przerwę od rankedzików na razie? Nie, że mówię co masz robić, ale myślę, że chwila takiej przerwy by nie zaszkodziła a potem może i by się pojawił spory win streak, kto wie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@memento_mori
@howtowisnia
@Inguz
Szczerze gardzę luxa i w ogóle magami na supie. Wczoraj smieszna sytuacja która mnie w tym utwierdziła. Grałem z leonką na supie. #!$%@? totalnie. Nexta ta sama leonka była w enemy a ja miałem magiczka robiącego d@mAgE. Zgadnijcie kto wygrał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blaszkia: Co do maokai to kolego lepiej graj nim z runami pod tanka, wiem że z kometą jest dużo zabawy ale to trzeba mieć farta do przeciwników xD imperial jeszcze spoko, ale po imperial rób armor lub mr. Tyle jest buildow w necie, a tu takie cuda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blaszkia: mag na supporcie to gorzej niż brak supportu i mówię to bez żartu. Już wolę grać sam na linii, przynajmniej nie bierze mi expa i nie trzeba się martwić, że debil zepsuje ci wave management. Jego wartość bojowa i tak jest niewielka i przegrywasz każde 2 vs 2 z tank supportem, więc tak czy inaczej musisz kleić turret
@memento_mori: ja ci nic nie radzę, bardzo dobrze mi się zabija takich magów, a jak mój się #!$%@? to też się cieszę, bo przez chwilę mogę grać sam na linii, więc komfort wzrasta. Żeby wygrać linię na engage supporta to trzeba robić stójkę na #!$%@?, przeciw magom wystarczy poczekać aż rzuci skille. Do tego potem jest bezużyteczny, więc nawet nie musisz wygrywać linii, żeby wygrać linię ( ͡° ͜ʖ
@memento_mori: ty jak widać umiesz, luden na supporcie XD

Grasz na jakimś low elo, gdzie ludzie nie potrafią ukarać takiego gównosupporta za to, że na każdym skillu ma cooldown powyżej 5 sekund, albo nie wiedzą, że na lux można wziąć cleansa, bo im nie napisali na stronce z buildami, to się okazuje, że maja dodatni winrate, i to tylko w brązie. Ale ja piszę jak mi się gra, a nie innym.