Wpis z mikrobloga

  • 0
@ye88 No no taki głos że większość piosenek to o ćpaniu, chlaniu i bawieniu się a i nie zapomnijmy ze musi być jakieś słowo wulgarne
  • Odpowiedz
@ye88: W "nowym" rapie najgorszy jest wszechobecny auto-tune. No jak ja tego nienawidzę. Dlatego też nigdy nie przekonałem się do Que, który takie smuty wali czasem, że szkoda gadać. Za to ostatnio wkręciłem się w Słonia, który jest zajebisty, ale poryty maksymalnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@69lukas69miami69: Fajne ma teksty Mata, bity też są bardzo przyjemne, szczególnie te lekkie, chillowe.
Ale jakby mi ktoś w gimbazie powiedział że z metalu i rocka na trzydziestkę będę słuchał techno i rapu osiemnastolatka to bym strzelił klapsa w dziąsło xd
  • Odpowiedz
@Sirion: imo mata ma za dużo przekleństw, nie do końca mi to pasuje (wiem dziwne wymaganie do hip-hopu xD Ale można fajne teksty rapować bez zbędnych #!$%@?). No ale generalnie piątka, bo też za gówniarza słuchało się grunge/punk, potem przyszedł progresywny rock/metal, a teraz słucham rapu LOL. Zawsze słuchałem wszystkiego, ale jakbym miał jeszcze lastfm to pewnie bym się zdziwił patrząc na podsumowanie tygodnia.
  • Odpowiedz
@Sirion: u mnie sytuacja podobna, za młodu death metal, black metal później prog, a obecnie elektronika pokroju Aphex Twina, breakcore, czasem techno, a i Matę sobie czasem puszczę (chociaż ten nowy album słabszy od 100 dni do matury)
  • Odpowiedz
@ye88: pierwszy raz jak go usłyszałem, to autentycznie myślałem, że to dla beki nagrane xD
A to okazało się, że to hity młodzieży xD
Teksty ma słabe, a flow jeszcze gorsze. Jedynie bity wpadają w ucho i to może być przyczyna jego „sukcesu”
  • Odpowiedz