Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To będzie wyższy poziom #!$%@?, ostrzegam.

Otóż w technikum koło drugiej klasy zakochałem się w koledze, tak, łem i koledze. Dostałem kosza i prawie w pysk.

Teraz po 5 latach, już na studiach, dalej czuję to samo. Nie dość, że ciągle wzdycham do niego, a kiedy mam gorszy dzień puszczam nieszczęśliwą miłość króla Albani, https://youtu.be/BWWxBfjwJxU?t=43

to jeszcze niedawno spotkałem go w mieście gdzie studuje, teraz od tygodnia nie mogę przestać o nim myśleć. Miłość jest ślepa.

Co ja mam zrobić.

Jeden ja nie chcę być gejem,

dwa, dlaczego ja jestem skazany na samotne życie (bo patrz jeden, czym zasłużyłem na ten krzyż?)?

Trzy, jak się odkochać, samotne życie to jedno, ale ciągle cierpienie z powodu miłości to już za dużo tego dobrego. Są momenty, że czuję niemal fizyczny ból z tego powodu.

##!$%@? #przegryw #depresja #zwiazki #teczowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61601b39fdc8fa000aff7e0b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To będzie wyższy poziom #!$%@?, ost...
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Bycie gejem to nie przekleństwo, jesteś dzięki temu wyjątkowy, i nie myśl o sobie w kategoriach odmeńca, dziwaka, lub skazanego na bycie samemu.

To jest twoja natura, im bardziej będziesz z nią walczył, tym większy ból psychiczny sobie wyrządzisz. Piszesz wręcz, że odczuwasz teraz niemal ból fizyczny, więc może warto skorzystac z pomocy psychologa/psychoterapety? Na pewno rozmowa z kimś bliskim i zaufsnym o twoich kłopotsch pomoglaby cię nieco odciążyć psychicznie,
@AnonimoweMirkoWyznania:
a.d. pierwsze - nie słuchaj prawaków ani lewaków, tylko żyj życie tak jak chcesz i znajdź taką drugą połówkę żeby być szczęśliwym. Weź pod uwagę że możliwe że będziesz musiał zaakceptować że jesteś tęczowy, ale bierz to na spokojnie i szukaj dalej.

a.d. drugie - tu akurat spoko, bo jest sporo serwisów do randek (i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z facetami. W Polsce
To, że chciałbyś coś w sobie zmienić (w tym przypadku orientację) nie jest niczym zaskakującym, jeśli ta rzecz sprawia Ci ból. Ale w tym przypadku raczej nie jesteś w stanie jej zmienić, więc warto pomyśleć o terapii, by móc zamknąć rozdział tego kolegi. Może warto spróbować poznać więcej osób LGBT - a nuż poznasz fajniejszego faceta, który sprawi że zapomnisz o tamtym i odwzajemni uczucie :). Do tego nie będziesz się czuł