Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia współdzielenia konta Legimi? Z różowym na pół chcieliśmy wziąć. Ona na czytniku ja na telefonie. Niby piszą, że można na wielu urządzeniach korzystać, ale nie piszą czy w tym samym czasie można być zalogowanym. Da się jakoś rozdzielić bibliotekę albo synchronizację? Ktoś tak robił w ogóle?

#legimi #czytniki #czytajzwykopem #ksiazki
  • 10
@Kick01: Dzięki. Myślisz, że Pocketbook Touch Lux 5 będzie spoko? Kosztuje jakieś 500 zł, a wiem, że ceny czytników dochodzą prawie do 2000 zł, więc nie wiem czego się spodziewać jakościowo
@Nomada29 może już za późno na odpowiedź, ale jeśli nie to chętnie się podzielę opinią. Od roku korzystam z Touch Lux 5 + 2 telefony do Legimi. Jedyny minus to czytając na telefonie i przechodząc na czytnik od razu przenosi Cię do miejsca gdzie skończyłeś, ale czytając na czynniku i chcąc kontynuować na telefonie nie zawsze się da. Czasem trzeba manualnie poszukać strony.

Mój Touch Lux 5 niestety wczoraj utopił się w
@KaPiTaN_ScHaBeK Na stronie jest napisane:

W przypadku pakietów bez limitu konfiguracja urządzeń jest stała i określona: 

1 smartfon, 1 tablet, 1 komputer i 1 czytnik 

2 x smartfon (2x Android lub Android + iPhone), komputer oraz czytnik 

Działało bez problemu. Później zmieniłem jeden smartfon na nowy i wtedy zwariowało. Przy każdym włączeniu musiałem kliknąć, że chcę dodać nowe urządzenie i jednocześnie usunąć stare. Tylko później był komunikat, że w tym roku mogę