Wpis z mikrobloga

Da się w jakiś sensowny #medalofhonor zagrać na #ps4 czy trzeba zanakupić sobie #ps3 albo #ps2 żeby szarpnąć w tą najlepszą strzelankę na #konsole i #pc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na której wersji medal się kończy i gdzie jest ostatni gdzie strzela się do nazi? Nie ukrywam, że motyw #nazizm jest najciekawszy w takich grach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Strzelanie ameraykanami do arabów mnie nie interesuje, bo w sumie nie wiem kto jest większym terrorystą xD
  • 10
  • Odpowiedz
@grzesiek23Gda: Wiem co masz na myśli, włączam emulator nes żeby zagrać w te piękne gry z Pegasusa a tu gówno takie śmierdzące xD
Ale ja kurde szukam frajdy, a nie super gameplaya. Kiedyś kręciliśmy kółka w gran turismo na czas z kolegami i było super a teraz nie da się grać bo trzeba poswiecic kupę czasu na treningi i wiedzę jakie opony na jaką nawierzchnie ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: pamiętam to i licencję na złoto :D w sumie... Jeżeli masz PS4/5 to możemy coś pokminić na licencjach. Ja ogrywam akurat i nie mam zbyt z kim porównywać wyników nawet ;/
Wystarczy zapro do znajomych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@non-serviam: Zależy prawdę mówiąc. Jednym się spodoba, a innym nie. Mi prawdę mówiąc te gry się podobają, ale są dość specyficzne w porównaniu do takiego Call of Duty, które zdaje się być o wiele bardziej dynamiczne i dające więcej satysfakcji.

Na PS2 z tych starych jest Frontline i Rising Sun. Te gry są ok, ale są dość przestarzałe.
Nowsza część to European Assault i Vanguard z czego ta druga to taki
  • Odpowiedz
pamiętam to i licencję na złoto :D w sumie... Jeżeli masz PS4/5 to możemy coś pokminić na licencjach. Ja ogrywam akurat i nie mam zbyt z kim porównywać wyników nawet ;/

Wystarczy zapro do znajomych


@grzesiek23Gda: dzięi za zaproszenie ale ja nawet niedzielny gracz nie jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°) a w GT to już nie pamiętam kiedy grałem, miałem nawet tą kierownicę logitecha z gratami (
  • Odpowiedz