Wpis z mikrobloga

Ale bieda. Wybralem sie dzisiaj na komercyjne lowisko w okolicy warszawy zeby pobawic sie z karpiami na metode - to co na zdjeciu to jedyna ryba jaka zlowilem... I nie z tego powodu ze marnie lowie, to byla jedyna ryba wyciagnieta z wody ktora widzialem od rana, nikt poza mna nie mial nawet brania. Pierwszy raz i ostatni tam pojechalem :/

#wedkarstwo
Pobierz ChempyTuj - Ale bieda. Wybralem sie dzisiaj na komercyjne lowisko w okolicy warszawy ...
źródło: comment_1633791195NTVFJrzzzUcKwUdLQsihdO.jpg
  • 12
@Neaopoliti czesto lowie w wisle, bylem 2 tyg. temu to nie nadazalem tych ryb wyciagac. Czasami mnie jednak nachodzi zeby podjechac na komercje i wlasnie pobawic sie z karpiami na metode, tylko ze w tym tygodniu na lowisku na ktore jezdze w takich przypadkach byly zawody wiec stwierdzilem ze sprawdze jakies inne - efekty jak widac :/

@Kroledyp w zyciu ryby z nad wody nie zabralem. Taki paradoks: lubie lowic ale ryb
@ChempyTuj: wyobraźcie sobie, ze są istoty, które żyją poza waszym światem, i ze te istoty Was wyciągają na chwile z tego świata, wy obserwujecie nieznane waszym umysłom środowisko, po czym wracacie do swojego świata. Nie #!$%@? się Wam od tego w głowach? XD
@ChempyTuj: czasem podejrzewam, że te ryby są nażarte peletem. Ile razy byłem to zawsze ta sama śpiewka od właściciela. Panie wczoraj, panie, panie RANO to było. Na wodzie cisza, wracam wieczorem a właściciel no nie wiem, nie wiem co się dzisiaj stało.....
@MagnusMaximus69 brzmi jak historie ludzi twierdzacych zw porwalo ich ufo ( ͡º ͜ʖ͡º)

@EtaCarinae wlasnie komercja komercji nierowna, tam gdzie zazwyczaj jezdze to jest sporo bran takich mniejszych karpi a czesto trafiaja sie tez takie juz ciekawsze sztuki. Co ciekawe nie chca patrzec nawet na pelet, kulki, czy inne kolorowe przynenty - biora najlepiej na bialego robaka :)
@GieldowaStonka Okoń - o ile samo lowisko wyglada spoko, jest tam jakas cywilizacja poza samym stawem, bo widzialem tam tez miejsce na ogniska, grilla, wiaty do siedzenia i toalety to jesli chodzi o ryby byl dramat.
@GieldowaStonka ja lubie Przestanek Bielawa, zawsze tam sa efekty nawet jak warunki nie sprzyjaja, obok ten sam wlasciciel ma drugi staw Perla Mazowsza - ale to juz typowo karpiowe na gruba rybe. Minus tego lowiska to to ze w weekendy ciezko o miejsce a do tego czesto sa tam zawody.