Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Co to może być za gówno? Jakaś cysta, czyrak? Miałem to może z dwa razy w życiu i zawsze schodziło samo, ale trzymało nieraz ze 3 tygodnie. Zadziała na to maść z antybiotykiem? Wygląda jak taki duuży pryszcz i w środku jest ropna treść. Lekarz poz coś tu zaradzi?
#zdrowie #dermatologia
MakGajwer - Co to może być za gówno? Jakaś cysta, czyrak? Miałem to może z dwa razy w...

źródło: comment_1633800957AxCBADcjm6KVc2aHxl8xoJ.jpg

Pobierz
  • 140
@MakGajwer cysta. Mnie dopiero izotek pomógł z problemem a na istniejące dostałem jakąś masc która je ściągała i eliminowała do zera. Te które samemu własnoręcznie wyciskałem niestety zostawiły małe blizny
Wiem, że nie zabrzmi zbyt profesjonalnie, ani pomocnie. Ale dla mojej wewnętrznej potrzeby weź to nakłuj i wyciśnij i nagraj na youtube cały przebieg i pokaż link. Kocham takie rzeczy oglądać. I tak będzie malutka blizna, nieważne czy z dermatologiem czy bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filcowy_Las: Zajebisty sposób, żeby rozsiać bakterie po całym ryju i dodatkowo narazić ranę na poważne zakażenie.
@romek898: A tam Pan pierd...dzielisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopóki za czasów licealnych nie oczyściłam tak swojego chłopaka, chodził z takimi pryszczami na całej twarzy, bo też mu wmawiano te bzdury, że nie wolno wyciskać i to, że tylko maści wchodzą w grę...ale maści nie działają i nie będą działały, dopóki się tej ropy ze środka nie uwolni i nie oczyści. Od dziesięciu lat razem po takich
@dr_Batman Z ciekawości - to jest po prostu ropień gronkowcowy z zakażonego mieszka włosowego czy ogółem #!$%@? wie? Co byś z wyboru przepisała, jakiś beta laktam doustnie i po ustąpieniu zapalenia wizyta w poradni chirurgicznej?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MakGajwer: mordo, zapisz się do rodzinnego. Przy takim rozmiarze to raczej nie jest coś co powinieneś samemu nacinać / nakłuwać.

Przy okazji zrób badania. Bo to może być spowodowane np. cholesterolem albo gronkowcem.
@MakGajwer sam tego elegancko nie zrobisz, w poniedziałek do przychodni chirurgicznej i to ogarną, to dla nich standard.
W stanach to jest płatne, stąd tyle filmów na YouTube - są darmowe w przypadku emisji ciekawego zabiegu na kanale pani dermatolog. Poogladaj dla relaksu.
AmateurHardcore - @MakGajwer sam tego elegancko nie zrobisz, w poniedziałek do przych...