Wpis z mikrobloga

Leftovers jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem, rollercoaster emocjonalny. Carrie Coon stała się moją ulubioną aktorką <3 Jeśli lubiliście oglądać Zagubionych to polecam, ten sam scenarzysta. Serial jest znacznie krótszy niż Lost i zakończenie stanowi lepszy poziom.

#seriale #leftovers #milf #hbogo
ShaktiSS - Leftovers jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem, rollercoaster emocj...

źródło: comment_1633820694wH8guat1cvKXdKKsHYu7Cm.jpg

Pobierz
  • 13
@NewBlueSky: Dużo rzeczy było "z dupy", ja patrzyłem na to jakbym oglądał bardziej Harrego Pottera ze znikomą magią (samo znikniecie 2% populacji) xd Za bardzo, a może to i dobrze wczułem sie w emocje bohaterów, a tajemnica zeszła na drugi plan.

Filmik poniżej zawiera SAME SPOILERY.
ShaktiSS - @NewBlueSky: Dużo rzeczy było "z dupy", ja patrzyłem na to jakbym oglądał ...
@koniarz: O Leftovers dowiedziałem się dzięki temu, że Carrie Coon zagrała policjantkę w trzecim sezonie Fargo. Rzuciła na mnie taki urok, że oglądałem z nią inny serial. ; ) W Fargo każdy sezon to inna historia, ale polecam obejrzyć conajmniej trzy, czwartego jeszcze nie oglądałem.
@ShaktiSS: widzialem 2 sezony mordeczko obydwa kosa. Dzieki za przypomnienie w ogole o tym. Widze ze odpalasz jak ja. Ja z kolei obejrzalem teraz razem z rozowa "sprzataczke' bo grala tam Margaret Qually wlasnuie z leftovers :D obczaj the sinner btw ! :D